Skandalingieji Ball’ai Prienuose

Trečiadienio vakarą atvyko praėjusių metų pabaigoje krepšinio pasaulį sudrebinusi sensacija – Vilniaus oro uoste pasirodė skandalingoji Ball‘ų šeimynėlė.

Gruodžio mėnesio pradžioje Lietuvą pasiekė Balandžio 1-osios pokštui prilygstanti žinia, jog JAV socialinių tinklų žvaigždės Lavaro Ballo sūnūs – 19-metis LiAngelo ir 16-metis LaMelo Ballai pasirašė mėnesio trukmės kontraktą su Prienų – Birštono „Vytauto“ ekipa. Nepaisant to, virė diskusijos apie tai, kad Ballai apskritai nepasirodys Lietuvoje, nes tai tiesiog gali būti per didelis kultūrinis šokas iš Los Andželo atvykstantiems paaugliams. Visgi faktas tas, kad Ball‘ų šeima jau Lietuvoje.

Pagrindinis motyvas, kodėl Lavaras Ballas nusprendė pasirinkti Lietuvą yra „Vytauto“ išpildytas reikalavimas žaisti broliams vienoje komandoje. Kaip sakė L. Ballas – tai buvo didžiausias kriterijus renkantis pirmąją komandą karjeroje. Ateityje L. Ballas tvirtai tiki, jog atžalos žais NBA. Vyriausiasis sūnus Lonzo Ball‘as jau yra įsitvirtinęs pajėgiausioje krepšinio lygoje. Amerikietis antruoju šaukimu buvo pašauktas į Los Andželo „Lakers“ komandą ir, pasak, ekspertų turi itin šviesią, bei perspektyvią ateitį.

„Vytauto“ komandos vadovybė nežvelgia į brolių Ball‘ų atvykimą, kaip potencialų komandos sudėties pastiprinimą. Tai labiau komercinis projektas. „Yahoo Sports“ skelbia, jog „Amazon“ prekybos bendrovė planuoja pradėti prekybą Prienų – Birštono „Vytauto“ marškinėliais su garsiųjų Ball‘ų pavardėmis. Be viso to, patvirtinta, jog po brolių atvykimo kilstelėjo mineralinio vandens „Vytautas“ pardavimai.

Parengė Gabrielius Povilaitis 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X