Smulkus verslas gali gauti nemokamą pagalbą kuriant reklamą

Nuo šiol smulkus verslas Lietuvos regionuose gali gauti nemokamą pagalbą iš jaunųjų savo srities specialistų –  „Clustering Creativity“ projekto dalyvių. Dažnas pristinga laiko ar žinių, kaip teisingai bei efektyviai komunikuoti, kurti reklaminį įvaizdį, susikurti savo svetainę ir taip išnaudoti kitaip neprieinamas verslo galimybes internetinėje erdvėje. „Clustering Creativity“  tai penkių Europos šalių aukštųjų universitetų inicijuota platforma (www.clusteringcreativity.com) skirta sujungti pagalbos ieškančias smulkias ir vidutines įmones bei nevyriausybines organizacijas su studentais, ieškančiais, kur praktiškai pritaikyti inovatyvias idėjas bei įgyti darbo praktikos.

Kaip įsitraukti į projektą ir gauti pagalbos?

  • Svetainėje užpildę užklausos formą ir išsamiau papasakoję apie savo verslą netrukus išgirsite iš projekto organizatorių.
  • Jūsų užklausa bus perduota studentų komandai, kuri parengs detalią strategiją, kaip jūsų verslas gali sėkmingai atsidurti bei vystyti veiklą internetinėje erdvėje, bei padės ją įgyvendinti.

Kokią naudą gauna projekto dalyviai?

  • Talento ypač išsiilgusiems Lietuvos regionams bei jums, verslininkams, tai puiki galimybė gauti tiesioginės bei nemokamos pagalbos sėkmingai vystant savo verslą internete.
  • Tai puikus būdas smulkiems ir vidutiniams verslams ugdyti konkurencingumą, susikurti patrauklų įvaizdį bei atrasti naujas verslo galimybes nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.
  • Studentų ir kitų jaunų specialistų įtraukimas į darbo rinką dar vienas būdas užtikrinti talentų įsišaknijimą Lietuvoje. Emigracijai ir šviesiausių šalies protų nutekėjimui tapus opia problema, tokie projektai kaip „Clustering Creativity“ tiesiogiai įtraukia studentus į darbo rinką.

Apie projektą

Projektą kūrė penkių Europos šalių universitetų ir aukštųjų mokyklų bei verslo atstovai. Finansavo Erasmus + programa. Pagrindinis projekto koordinatorius – Vilniaus Gedimino Technikos universitetas. Partneriai Vokietijoje – Štutgarto Medijos universitetas, Latvijoje – Rygos tarptautinė ekonomikos ir verslo administravimo aukštoji mokykla, Kroatijoje – Baltazar Zapresic Taikomųjų mokslų universitetas, Jungtinei Karalystei atstovauja Edinburgo Napier universitetas.

Projekto platforma: www.clusteringcreativity.com

Daugiau informacijos:

„Clustering Creativity“ atstovė spaudai Rasa Jusionytė

8671 62568

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.