Šokių kolektyvas „Smile” grįžo iš eilinio jaunimo projekto

Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centro šokių kolektyvas „Smile” eilinį kartą dalyvavo tarptautiniame jaunimo mainų projekte „Jaunimo scenos”. Šį kartą Lenkijos Policos mieste šalčininkiečiai bendradarbiavo su grupe „ArtCrew” ir dalyvavo vaizdo klipo filmavime, kūrė muzikinius kūrinius ir visą laiką buvo dokumentinio filmo filmavimo plane.

Renginį organizavo Tčebežo jaunimo švietimo centras. Lenkų-lietuvių mokymai apėmė daugelį jaunimo veiklų. Jų metu buvo kuriami muzikos kūriniai, filmuojamos scenos vaizdo klipui, rengiamas bendras pasirodymas  Policos miesto gyventojams. Taip pat vyko tarpkultūriniai mokymai bei tautiniai vakarėliai.

Projektą vainikavo Policos kultūros centre organizuotas koncertas.  Jo metu svečių laukė projekto dalyvių parengtas šokių ir muzikos pasirodymas. Be to, žiūrovams buvo sudaryta galimybė pamatyti vaizdo klipą bei filmą „FATHERO”, kuriame dalyvavo meninė grupė „ArtCrew” ir „Smile”.

Įgyvendinant projektą buvo planuota sukurti dokumentinį filmą apie tarptautinius jaunimo mainus, kurių pagrindiniais dalyviais tapo grupė „ArtCrew” šokių kolektyvas „Smile”.
Projektą „Jaunimo scenos” vainikavo fotografijos paroda, kurioje įamžintos tarptautinių mokymų akimirkos.
Irena Kolosovska

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE