Sporto centro “Sūduva” informacija

Sunkioji atletika

Kovo 11 dieną Telšiuose vyko tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Turnyre dalyvavo sportininkai iš Lietuvos ir Latvijos. Vaikinai varžėsi trijose amžiaus grupėse ir kiekvienoje grupėje rezultatai buvo nustatomi pagal tarptautinę Sinklerio taškų skaičiavimo lentelę, įvertinančią dalyvio asmeninį svorį ir iškeltus kilogramus. Tarp marijampoliečių geriausiai sekėsi trenerio Jono Janulevičiaus auklėtiniui Arnui Gasiūnui, kuris amžiaus grupėje iki 15 metų iškovojo antrąją vietą (dvikovės rezultatas 154 kg.).

Dziudo imtynės

Kovo 12 dieną Šakiuose vyko tarptautinis dziudo imtynių turnyras. Turnyre dalyvavo gausus būrys sportininkų iš visos Lietuvos. Tarp jauniausių sportininkų Erikas Žaltauskas svorio kategorijoje virš 46 kg. iškovojo antrąją vietą, o 38 kg. svorio kategorijoje kovojęs Minijus Leonavičius buvo trečias. Vyresnių berniukų grupėje trečiąsias vietas iškovojo Danielius Sutrinavičius (38 kg.) ir Mantas Tupčiauskas (50 kg.). Sportininkus treniruoja trenerės Zinaida Grinevičienė ir Irma Gasperavičienė.

Graikų-romėnų imtynės

Kovo 11 dieną Troškūnuose (Anykščių rajonas) vyko Ričardo Deksnio atminimo graikų-romėnų imtynių turnyras. Varžybose dalyvavo 130 sportininkų iš Vilniaus, Klaipėdos, Gargždų, Šiaulių miesto ir rajono, Joniškio, Visagino, Utenos, Kupiškio, Panevėžio, Anykščių ir Marijampolės. Turnyre dalyvavo gausus būrys jaunųjų sporto centro “Sūduva” imtynininkų. Tarp sportininkų gimusių 2004-2005 metais pirmąsias vietas iškovojo Nojus Asipauskas (45 kg.) ir Benas Mickevičius (50 kg.). 2006 metais gimusių ir jaunesnių grupėje treti buvo Mantas Čiupkevičius (28 kg.), Martynas Mačys (31 kg.) ir Vakaris Lenkevičius (34 kg.). 2002 m.g. ir jaunesnių grupėje Matas Liutkevičius (65 kg.) taip pat buvo trečias. Sportininkus treniruoja treneriai Karolis Čiupkevičius ir Vitas Adomavičius.

Lengvoji atletika

Kovo 10-11 dienomis Kuldigoje (Latvija) vyko tarptautinės jaunučių ir jaunių lengvosios atletikos varžybos “Kuldiga 2017” taurei laimėti. Varžybose dalyvavo sportininkai iš Latvijos, Estijos, Rusijos, Italijos ir Lietuvos. Tarp jaunių dvi pirmąsias vietas 60 m (rez. 7,18) ir 200 m (rez. 23,82) distancijose iškovojo Edgaras Radzevičius. Jis kartu su komandos draugais Vladu Kunigoniu, Dominyku Brundza, Giedriumi Valinčiumi  laimėjo ir 4×200 m estafetę (rez. 1.37,25). 1000 m distancijoje nepralenkiama buvo Gabrielė Vosyliūtė (rez. 3.09,24), tarp vaikinų antras buvo Giedrius Valinčius (rez. 2.39,58). Tarp jaunučių  1000 m antras nubėgo Ignas Pučinskas (rez. 2.58,50). 200 m distancijoje trečiąją vietą iškovojo Dovydas Krapukaitis (rez. 25,80). Sportininkus treniruoja treneriai Vladas Komisaraitis, Regina Bindokienė ir Gintautas Janušauskas.

Kovo 18 d. Marijampolės sporto centre “Sūduva” vyks Marijampolės savivaldybės jaunučių, jaunių ir jaunimo graikų-romėnų imtynių atviras čempionatas

Varžybų pradžia 11.00 val.

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.