Startavo “MKML-Mantinga” atkrintamosios (VIDEO)

“SKK” žengė tvirtą žingsnį “B diviziono” pusfinalio link bei susikrovė triuškinantį pranašumą (VIDEO)


“B diviziono” ketvirtfinalio rungtynes galingai pradėjo “SKK” komanda, kuri pirmosiose rungtynės įveikė  “Kadį” rezultatu 106:72 ir prieš atsakomąsias rungtynes susikrovė net 34 taškų pranašumą. Atsakomosios rungtynės vyks už savaitės – kovo 28 d.

“SKK” ir “Kadžio” poros nugalėtojas pusfinalyje susitiks su “Kalvarija”.

Susitikimą “Kadis” pradėjo susikaustęs ir paleido varžovus į priekį ir po pirmojo kėlinio atsilikinėjo 12:26. Vėliau skirtumas tarp komandų tik augo,  o jaunieji “Kadžio” krepšininkai nerado jokių priešnuodžių ir pralaimėjo. “SKK” persvara ketvirtojo kėlinio pabaigoje siek net 35  paliko “Kadį” be pergalių.

“SKK”: R. Petraška 30, D. Kunigonis 29, T. Kerevičius 15

“Kadis”: T. Badokas 32, O. Bušas 11, E. Kedys 10.

SKK – Kadis komentarai

KK Kadis trenerio Vidmanto Juškevičiaus ir SKK gynėjo Rimo Petraškos komentarai po "B diviziono ketvirtfinalio"

Posted by MKML on 2018 m. kovo 21 d.

***

“A diviziono” ketvirtfinalyje “Igliauka” palaužė vienus lyderių ir prieš atsakomąsias rungtynes susikrovė 18 taškų persvarą (VIDEO)\

“A diviziono” ketvirtfinalių starte užfiksuotas kiek netikėtas rezultatas. 7-tąją vietą reguliariajame sezone užėmusi “Igliauka” netikėtai lengvai rezultatu 102:84 įveikė vienus iš čempionato favoritų “Aikštelė 44-Mantinga” komandą.

18 taškų pranašumas dar nieko negarantuoja “Igliaukai”, net atsakomosiose rungtynėse, kurios vyks balandžio 8 dieną, “Aikštelei 44-Mantinga” reikia laimėti 19 taškų skirtumu norint patekti į pusfinalį.

Rungtynių pradžia nieko blogo “Aikštelei 44-Mantinga” nežadėjo. Puiki pradžia 15-5 jau pirmosiomis minutėmis kuždėjo apie sėkmingą rungtynių baigtį. Vis tik, jau antrajame kėlinyje “Igliauka” persvėrė rezultatą savo naudai ir užvirė atkakli kova – o įpusėjus trečiajame kėliniui vyravo lygybė – 51:51. 

Likus žaisti 8 min iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, “Igliaukos” pranašumas buvo vos 5 taškai (73:68). Visgi, “Igliauka” sugebėjo įjungti aukštesnę pavarą išsaugoti bei padidinti persvarą – o paskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę, aidint finaliniai sirenai, “Igliauka” pataikė tritaškį nuo vidurio aikštės ir susikrovė rekordinį pranašumą – 102:84

“Aikštelė 44-Mantinga”: E. Sederevičius 27, A. Birgelis 24.

“Igliauka”:A. Lencevičius 29, D. Gvezdauskas 25, L. Trušas 21, K. Pupinis 13.

Tadas Prajara​ ir Darius Gvezdauskas​

Tadas Prajara ir Darius Gvezdauskas komentarai po "Igliaukos" pergalės prieš Krepšinio klubas "Aikštelė44-Mantinga""

Posted by MKML on 2018 m. kovo 21 d.

***

 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE