„STIHL“ taurę laimėjo Gelgaudiškio komandos

Kovo 1 d. Vilkaviškio rajono savivaldybės Keturvalakių mokyklos-daugiafunkciame centre įvyko tradicinis penktasis miestelių futbolo turnyras „STIHL taurė 2015”, kuriame dalyvavo aštuonios komandos iš trijų savivaldybių: Šakių (Gelgaudiškio dvi komandos), Marijampolės (Marijampolė, Nartas, Skaisčiūnai), Vilkaviškio (Lakštučiai, Gižai, Keturvalakių ir Karklinių jungtinė komanda).

Komandos burtų keliu buvo suskirstytos į du pogrupius. Sužaidus rungtynes pogrupiuose, ketvirtfinalyje ir pusfinalyje paaiškėjo, kad mažajame finale varžysis Marijampolės ir Narto komandos, o dėl pagrindinio prizo kausis gelgaudiškiečiai.

Po įtemptų ir emocingų rungtynių Narto miestelio futbolininkai 5-4 įveikė marijampoliečius ir pasipuošė bronzos medaliais.

Rungtynėse dėl pirmos vietos dominavo Gelgaudiškio pirmoji komanda, kuri įveikė savo kraštiečius 5-3 ir laimėjo nugalėtojų taurę, kurią įsteigė „STIHL“ futbolo akademija.

Geriausiu turnyro vartininku išrinktas Gabrielius Kamaitis iš Gelgaudiškio. Rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapo Narto miestelio žaidėjas Mantas Raulynaitis, pelnęs 13 įvarčių ir aplenkęs Ridą Martinkevičių (12 įvarčių), Donatą Ridą (8 įvarčiai) iš Gelgaudiškio, Tomą Kronkaitį (9 įvarčiai) iš Marijampolės. Geriausi žaidėjai apdovanoti Masinio futbolo asociacijos kamuoliais.

Turnyrą organizavo Marijampolės futbolo centro treneris Martynas Karpavičius kartu su „STIHL“ futbolo akademija. Rungtynėms teisėjavo Vilmantas Stankus. Dalyvių sveikata rūpinosi medicinos seselė Irena Saldūnaitė.

Marijampolės futbolo centro treneris Martynas Karpavičius

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.