Su „Sūduva-Mantinga“ čempionu tapęs Ignas Daukšys grįžta į Marijampolę

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo ketverto dalyvė „Sūduva-Mantinga“ toliau intensyviai rikiuoja gretas artėjančio sezono kovoms. Marijampolės klubas susigrąžino Igną Daukšį, su kuriuo triumfavo 2016-2017 metų NKL finale.

198 cm ūgio lengvojo krašto puolėjas praėjusiame sezone pirmą kartą ragavo legionieriaus duonos. Sezoną Daukšys pradėjo NKL čempionate, kur vilkėjo Kauno „KTU“ ir „Palangos“ komandos marškinėlius bei sužaidė 33 rungtynes, per kurias vidutiniškai rinko po 14,8 taško, atkovodavo po 5,5 kamuolio ir rinkdavo po 13,8 naudingumo balų. Šių metų vasarį puolėjas sulaukė kvietimo išvykti į Italija ir juo pasinaudojo. 25 metų krepšininkas papildė Katanijos „Polisportiva“ komandą, rungtyniaujančią ketvirtojoje lygoje bei padėjo jai iškopti į trečiąjį divizioną.

„Sezonas Italijoje užgrūdino. Ten žaidžiamas labai fiziškas krepšinis. Sulaukęs Marijampolės komandos skambučio ilgai nedvejojau, nes žinojau kur vykstu. Jei važiuoji į Marijampolę, tai važiuoji tik vieno tikslo – aukso. Nemanau, kad būsimi komandos draugai galvoja kitaip. Žinoma, finalinio ketverto metu reikia sėkmės, bet jei visą sezoną sunkiai ir komandiškai dirbi, viskas turėtų būti gerai. Marijampolė yra vienas profesionaliausių klubų visoje NKL. Nuolat norisi žaisti komandoje, kurioje yra teisingi žmonės ir tvarka. Tai yra nematomi pliusai, kurie prideda vertės“,- teigė Ignas Daukšys.

Krepšininkas neslėpė nekantraujantis pradėti darbus su komanda. „Prisiminimai apie Marijampolę išlikę tik patys geriausi, komandoje tuo metu atmosfera buvo fantastiška, visi palaikėme šiltus santykius. Smagu, kad tas ryšys išlieka. Nekantrauju pradėti darbus su Ryčiu Vaišvila, apie kurį girdėjau labai daug gerų atsiliepimų. Manau, kad visų tikslai čia yra tik aukščiausi, to visi ir sieksim“,- prisiminimais ir ateities vizija dalinosi Ignas Daukšys.

Sutartis su „Sūduva-Mantinga“ kitam sezonui turi: Aurimas Kieža, Žygimantas Šimonis, Martynas Zigmantavičius, Tautvydas Kliučinykas, Aurimas Urbonas, Antanas Bertašius, Edvinas Jezukevičius, Ignas Daukšys ir vyr. treneris Rytis Vaišvila.

„Sūduva-Mantinga“ inf.

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE