Su trenksmu pradėtas naujasis Kultūros centro sezonas

Praėjusios savaitės pabaigoje, rugsėjo 25-ąją, su trenksmu pažymėtas beprasidedantis naujasis Marijampolės kultūros centro sezonas. Renginys, sukvietęs visų centro skyrių kolektyvus po vienu stogu užbūrė įvairiaspalviais, nuotaikingais pasirodymais ir besišypsančių dalyvių emocijomis.

Marijampolės kultūros centras sezono atidarymas Vytautas KarsokasDaugiau nei pusšimtis kolektyvų, vienijančių skirtingo amžiaus žmones, kaip ir kasmet susitiko ir savo talentais ir puikia nuotaika užliejo Marijampolės kultūros centrą. Šokio, dainos, teatro, muzikos kolektyvai atvyko parodyti ką gi naujo per metus sukūrė, išmoko ar ištobulino, pasidžiaugti kitų sėkmėmis ir tiesiog pabūti visi kartu.

Marijampolės kultūros centro direktorė Rima Striaušienė prieš renginį džiaugėsi, kad nors ir sudėtingomis, pandemijos sąlygomis, tačiau turi galimybę į vieną vietą suburti visą Kultūros centro bendruomenę. Jos teigimu, visi skyriai, visi kolektyvai yra nusiteikę labai darbingam ir nenuspėjamam naujajam sezonui. Na, o per jį planuoja surengti daugybę koncertų, pasirodymų, parodų ir edukacijų.Marijampolės kultūros centras sezono atidarymas Vytautas Karsokas

R. Striaušienė pasidžiaugė, kad kultūra Marijampolėje ir rajone neužmirštama, kad žmonės noriai buriasi į įvairius meninius kolektyvus ir kasmet papildo Kultūros centro šeimą. Štai ir šiais metais Marijampolės kultūros centras pasipildė Vaikų ir jaunimo teatro studija, kuriai ir buvo patikėta pasirūpinti sezono atidarymo renginio scenografijos subtilybėmis.

„Gaila, kad dėl pandemijos situacijos ne visi gali patekti į koncertą, – prieš renginį sakė Kultūros centro direktorė, – bet tikimės, kad vis tiek mūsų lankytojai išliks su mumis ir naująjį sezoną, o mes galėsime visus džiuginti tradiciniais ir netradiciniais renginiais“.

Žiūrėkite šventės akimirkas:

Ugnė Stanaitė

Vytauto Karsoko nuotraukos

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE