„Sūduvos“ išvyka į Minską – ar pavyks išsaugoti antrąją vietą BWBL A grupėje?

Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionių vardą ginančios marijampolietės prarado teorinius šansus A grupėje užimti pirmąją vietą. Tai paaiškėjo po sausio 4 dieną vykusių BWBL rungtynių, kurias išretėjusiomis gretomis žaidusi „Sūduva“ rezultatu 68:72 pralaimėjo BWBL vicečempionėms Minsko „Cmoki-Minsk“ krepšininkėms.

„Sūduva“ su 3 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais šiuo metu užima antrąją vietą BWBL A grupėje. Tuo tarpu lyderė Torunės „Energa“ (7/0) komanda jau jau užsigarantavo pirmąją vietą grupėje, nepriklausomai kaip pasibaigs pasikutinės rungtynės su „Sūduva“.

BWBL čempionė „Sūduva“ sausio 11-12 dienomis vyksta į Minską, kur jų lauks dvejos rungtynės: trečiadienį -„Horizont-RCOR“, ketvirtadienį – „Sūduvą“ namuose nugalėjusi „Cmoki-Minsk“ komanda.

„Sūduvai“, norint išsaugoti antrąją vietą A grupėje, būtina įveikti „Tsmoki-Minsk“ komandą bent penkių taškų skirtumu ir nepralaimėti „Horizont-RCOR“ komandai daugiau nei 22 taškais. Tokiu atveju, „Sūduva“ užsitikrins antrają vietą grupėje nepaisant kaip pasibaigs paskutinės marijampoliečių rungtynės namuose su „Energa“.

„Sūduva“ į Minską išvyksta be vis dar rungtyniauti negalinčios įžaidėjos Arinos Bilotserkivskos ir be Sandros Baliutavičiūtės, kur vis dar atsigavinėja po sudėtingos kryžminių kelio raiščių traumos.

Dvejas rungtynes iš Minsko bus galima sekti tiesiogiai portale www.bwbl.lt
Sausio 11 d. 17.00 val. (Lietuvos laiku) „Horizont-RCOR“ – „Sūduva“
Sausio 12 d. 17.00 val. (Lietuvos laiku) „Cmoki-Minsk“ – „Sūduva“

Sekite komandos naujienas portale www.bcsuduva.lt ir Facebook profilyje bei sužinokite visas naujienas iš „Sūduvos“ stovyklos pirmieji.

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X