„Sūduvos“ priekinę liniją sustiprino Švedijoje sėkmingai rungtyniavusi amerikietė

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionė „Sūduva“ tęsia komplektavimo darbus. Marijampolės komandą papildė sėkmingai Švedijoje rungtyniavusi amerikietė Danielle McCray.

„Sūduvai“ pastiprinimo priekinėje linijoje prireikė po to, kai su komanda atsisveikino praėjusio sezone lyderė Laura Svarytė.

2016-2017 m. sezone 185 cm ūgio puolėja gynė „Visby Ladies“ komandos garbę. Per 27-erias aukščiausios Švedijos lygos rungtynese amerikietė vidutiniškai rinkdavo po 17 taškų ir atkovodavo po 9.4 atšokusio kamuolio.

McCray „Visby Ladies“ komandos rungtyniavo kartu su lietuve Mante Kvederavičiūte.

„Sūduva“ šiame tarpsezonyje jau sudarė naujas sutartis su treneriu Tadu Stankevičiumi bei žaidėjomis: Lina Mikelevičiene, Neringa Skadaite, Rita Milieškiene, Justina Matuzonyte, Stephanie Gardner ir Danielle McCray.

Galiojančias sutartis su klubu taip pat turi Greta Tamašauskaitė ir Grytė Markevičiūtė.

Pasak klubo vadovo Deivido Jurkšos, šis papildymas buvo būtinas po to, kai komandą paliko Laura Svarytė.

„Išvykus Laurai Svarytei atsiverė spraga priekinėje linijoje, todėl turėjome ieškoti būdų kaip ją užtaisyti. Džiaugiamės, jog komandą papildė Danielle Mccray. Tai žaidėja, kuri jau rungtyniavo Europoje ir darė tai labai sėkmingai. Ši amerikietė yra labai atletiška ir yra labai protinga aikštelėje. Ji buvo komandos lyderė Švedijoje ir tikiuosi, jog tokį sėkmingą žaidimą ji pratęs ir mūsų komandoje. Manau, jog kartu su Justina Matuzonyte priekinėje linijoje turime nelblogas pajėgas“,– naujuoju pirkiniu džiaugės klubo vadovas Deividas Jurkša.

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X