Susitikimas Guseve

Vasario 28 d. Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, mero pavaduotojas Kazys Kiaulakis, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas, Investicijų, strateginio planavimo ir vietinio ūkio skyriaus vyriausioji specialistė Jurga Grigaliūnaitė dalyvavo susitikime dėl 2014–2020 m. programos „Lietuva–Rusija“ įgyvendinimo.

Susitikimas vyko Guseve (Kaliningrado sritis, Rusijos Federacija). Jame su Gusevo savivaldybės atstovais buvo aptartos galimybės dalyvauti 2014–2020 m. programoje „Lietuva – Rusija“, galimos bendros projektų idėjos bei aplankyti potencialūs infrastruktūriniai objektai, kurie galėtų būti tvarkomi programos lėšomis.

Priminsime, kad 2014–2020 m. programos „Lietuva – Rusija“ prioritetas teikiamas istorinio ir gamtos paveldo pritaikymo ir atnaujinimo, kultūrinių ryšių skatinimo ir turizmo plėtros projektams. Taip pat remiami socialinės įtraukties ir pasienio regionų bendradarbiavimo plėtros, gerinant sveikatos, socialines ir švietimo paslaugas bei skatinant bendruomenių iniciatyvas, projektai. Finansuojami bus ir projektai, kurie skatins bendradarbiauti vietos valdžios institucijas, stiprins vietos bendruomenes, užtikrins efektyvų sienų kirtimą.

Programos teritorija apima Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Šiaulių, Tauragės ir Telšių apskritis bei Rusijos Federacijos Kaliningrado sritį. Programos įgyvendinimui numatyta skirti daugiau kaip 17 mln. eurų ES paramos lėšų.

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.