Susitikimas su Giedriumi Savicku

Vakar, lapkričio 30 d. Multicentre vyko susitikimas su Lietuvos jaunosios kartos teatro, kino ir televizijos aktoriumi Giedriumi Savicku.  Šis susitikimas organizuotas įgyvendinant projektą „Skaitymo virusas“, finansuojamą iš Marijampolės savivaldybės jaunimo užimtumo 2015-2018 metų programos.

Jei reikėtų apibūdinti Giedrių Savicką, neabejotinai pirmiausia paminėtumėme nuoširdumą – pagrindinę jo savybę. Bendrauti su šiuo aktoriumi – tikras malonumas. Tai atviras, tiesus, be arogancijos žmogus, turintis nuostabų humoro jausmą. Susitikimo metu žinomas ir populiarus aktorius pasakojo apie savo gyvenimą: vaikystę, nuo trejų metų pradėtą aktoriaus karjerą, stojamuosius egzaminus, darbą teatre, televizijoje, kine,  moksleivių stovyklą Karklėje, kur prabėgo vasaros ir savanorystė iki šių dienų, jo santykį su jaunimu, skaitomas knygas. Susitikimo metu svečias dėkojo likimui už savo kelyje sutiktus „tinkamus žmones“, kurie sugebėjo jį nukreipti reikiama linkme. Tai filosofas Leonidas Donskis, aktoriai Saulius Mykolaitis, Dainius Kazlauskas, choreografė Andželika Cholina, režisierius Jonas Vaitkus.

Aktorius prisipažino, kad jo gyvenime svarbią reikšmę užima knygos, kurias jis perka. Iš lietuvių literatūros paminėjo, jo manymu, geras knygas, kaip B. Sruogos „Dievų miškas“, V. Mykolaičio Putino „Altorių šešėlį“.  Tai, kad aktorius skaito, jam suteikia galimybę lengvai, įdomiai perteikti savo mintis. Kalbėjo, kad skaitymas padeda bendravimui tiek su draugais, tiek mokykloje, darbe ar kitose erdvėse, kur reikia išreikšti savo nuomonę. Minėjo, kad iš kalbančio pašnekovo galima suprasti –  skaito jis knygas ar ne, tad patarė skaityti dėl savęs bent 15 minučių per dieną.

Visus susirinkusius sužavėjo aktoriaus kuklumas, talentas, charizma. Svečias mielai fotografavosi su auditorija, o šie dėkojo už susitikimą.

Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos informacija 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X