Sustok, akimirksni žavingas

M. K. Čiurlionio kultūros ir paveldo fondas 2021 m. spalio 28 d. (ketvirtadienį) 18 val. Marijampolės dramos teatre (P. Armino g. 2, Marijampolė), rengia Jaunimo teatro aktorių Sauliaus Sipaičio ir Vytauto Taukinaičio sukurtą visiškai naują programą „SUSTOK, AKIMIRKSNI  ŽAVINGAS“. Ši programa pirmus du kartus buvo parodyta 2021 m. spalio 8 d.  Panevėžio pataisos namuose bei Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje.

„Sustok, akimirksni žavingas“, – taip ši programa pavadinta pagal vieną iš Sauliaus Sipaičio sukurtų eilėraščių. O šio eilėraščio pirmas posmas skamba taip :

Sustok, akimirksni žavingas

Ir nesiartink prie manęs!

Tie tavo gundymai vylingi

Mane į šunkelius nuves…

O ar žinojote, kad poeto Pauliaus Širvio parašytoms eilėms „O aš toks vienas, velnioniškai vienas…“, ir daugeliui turbūt žinomą melodiją 1968 m. sukūrė ne koks nors žinomas kompozitorius, o tada dar studentu būdamas Vytautas Taukinaitis?

Taigi, tai bus aktorių Sauliaus Sipaičio ir Vytauto Taukinaičio vaikystės, studentavimo laikų prisiminimai, gastrolės su Jaunimo teatru, kartu praleistos akimirkos „Namų muzikavimo“ ansamblyje. Tai ir šių skaitomos eilės, humoristiniai apsakymai, ištraukos iš literatūrinių kompozicijų ir daug daug dainų. Kartu tai, ir dalinimasis savo gyvenimiška bei nueito kelio kūrybine patirtimi.

RĖMĖJŲ  DĖKA  RENGINYS  ATVIRAS  VISIEMS  IR  NEMOKAMAS.

 „Sustok, akimirksni žavingas“
„Sustok, akimirksni žavingas“ / organizatorių nuotr.

M. K. Čiurlionio kultūros ir paveldo fondo inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE