Švenčionių rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos atstovai dalyvavo naujų lauko erdvių jaunimui atidaryme Druskininkuose

Švenčionių rajono savivaldybės tarybos nariai, Jaunimo reikalų tarybos atstovai Audrius Karvelis ir Kęstutis Savickas dalyvavo Druskininkų Jaunimo užimtumo centro kieme naujo riedlenčių, riedučių ir BMX dviračių parko ir gimnastų bei lauko teniso aikštelių atidaryme. Visos šios erdvės įrengtos įgyvendinus projektą „Paslaugų plėtros ir gerovės jaunimui didinimas”.

Nuo šiol Druskininkų jaunimas bei kurorto svečiai, mėgstantys ekstremalias pramogas, turės specialiai jiems skirtą erdvę.
„Kol kas galime tik pasidžiaugti, kad kitose Lietuvos savivaldybėse yra modernūs, skatinantys jaunų žmonių savirealizaciją, iniciatyvą ir bendradarbiavimą jaunimo centrai ir lauko erdvės. Švenčionių rajono jauni žmonės gali tik pavydėt. Reikia stengtis, kad ir mes turėtume kuo didžiuotis,”- dalijosi įspūdžiais Kęstutis Savickas.
Buvusios katilinės trijų aukštų patalpose įsikūręs Druskininkų jaunimo užimtumo centras veikia nuo 2013 metų. Čia vyksta kultūros ir sporto renginiai, neformalaus ugdymo užsiėmimai, nemokamos praktinės BMX dviračių, riedutininkų, teniso pamokos. Pirmame aukšte akį traukia šiuolaikiškos renginių, konferencijos, choreografijos salės. Šalia pastato, be naujai įrengtos erdvės, daugiafunkcė sporto aikštelė, 300 vietų amfiteatras. Į jaunimui patrauklių patalpų įrengimą buvo investuota beveik 2 mln. eurų. Kiekvienais metais Druskininkų savivaldybė jaunimo užimtumo centro 8 darbuotojų darbo užmokesčiams ir patalpų išlaikymui skiria apie 72 tūkst. eurų.
„Druskininkų Jaunimo užimtumo centras pats geriausias Lietuvoje. Norime lygiuotis į pačius geriausius. Prasminga pamatyti, kokios galimybės kitose savivaldybėse. Tai įkvepia siekti, kad ir Švenčionių rajono savivaldybė, viena iš miškingiausių ir ežeringiausių šalies savivaldybių, taptų jauniems žmonėms patraukli gyvenimui ir poilsiui,” – kalbėjo rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos pirmininkas Audrius Karvelis.
2015 m. birželio mėn. patvirtinta Švenčionių rajono savivaldybės Jaunimo reikalų taryba aktyviai renkasi į posėdžius, analizuoja Švenčionių rajono jaunimo padėtį, planuoja artimiausias veiklas. Siekdama užtikrinti jaunimo užimtumo, turiningo laisvalaikio galimybes, skatinti jaunimo verslumą, pilietiškumą, aktyvų dalyvavimą visuomeniniame gyvenime, Švenčionių rajono savivaldybės Jaunimo reikalų taryba bendradarbiaudama su jaunimo reikalų koordinatoriumi kreipėsi į merą dėl savivaldybės biudžeto lėšų skyrimo jaunimo politikos įgyvendinimui.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE