Šviesos šventė bibliotekoje

Žvakių gamyba – atpalaiduojantis, sukuriantis jaukumą, skleidžiantis geras emocijos ir gerumą užsiėmimas. Juk žvakių liepsnoje tiek daug telpa: viltys, susitaikymas, šviesos triumfas prieš tamsą, sielos harmonija, artimo meilė…

Jei niekada nedarėte nieko panašaus, žvakių gamyba gali pasirodyti sudėtingas  ir sunkus išbandymas, tačiau turėjome progą  įsitikinti, kad tai visai paprastas, namų sąlygomis įmanomas užsiėmimas.

Šiame renginyje  padėjo jau mokanti ir besidominti žvakių gamyba skaitytoja, bičiulė Laima, atvykusi į Sasnavos biblioteką, kur vyko edukacija „Sukurkim  advento žvakelę“ . Ji patikino, kad tai veikla, kuri garantuoja puikias emocijas, jaukią atmosferą, vaikišką džiaugsmą, šiltus atsiminimus.

Prie šios veiklos prisijungė bibliotekos lankytojai ir Sasnavos vaikų ir jaunimo gerovės centro „Židinys“ – bendruomeninių vaikų globos namų globotiniai su auklėtoja Janina Černiuviene. Visi dalyviai turėjo galimybę pasigaminti įvairių formų žvakių, susipažinti su vašku ir vaško plokštelėmis, dalyvauti vaško lydymo procese, žvakių formelių paruošime gamybai.  Pačių pagamintos žvakės ne tik puiki dekoracija saviems namams, bet ir suteikia šilumos, jaukumo, puiki dovanėlė savo artimiesiems ar draugams.

Nors veikla truko ilgiau nei tris valandas, visi skirstėsi švytinčiais veidais. Neslėpdami džiugesio, edukacijos dalyviai dėkojo  bičiulei Laimai už galimybę pasigaminti nuostabias rankų darbo žvakes.

Visiems dar kartą nuoširdžiai ačiū!

Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos informacija 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X