Trečiojo amžiaus universitete – apie saugų eismą

Vasario 27-osios popietę Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai Raimonda Vizgirdienė ir Romualdas Bagdonas lankėsi Marijampolės Trečiojo amžiaus universitete. Pareigūnai susirinkusius senjorus supažindino su nedžiuginančia eismo įvykių statistika ir priminė saugaus elgesio kelyje taisykles, akcentavo pėstiesiems ir dviratininkams taikomus reikalavimus. Pareigūnai senjorams priminė, kad, prieš sėsdami prie transporto priemonės vairo, įvertintų savo sveikatos būklę – ar galės saugiai vairuoti automobilį (motociklą, mopedą), pabrėžė, kaip svarbu tinkamai orientuotis kelyje. Įspėjo, kad nevairuotų apsvaigę nuo alkoholio, vaistų ar kitų psichiką veikiančių medžiagų.

Visiems susirinkusiems Trečiojo amžiaus universiteto studentams pareigūnai įteikė po atšvaitą, R. Vizgirdienė pademonstravo, kaip teisingai jį dėvėti, kad būtų matomas transporto priemonių vairuotojams. Pareigūnė susirinkusius ragino atšvaitą naudoti ne tik kaip naudingą ir madingą aksesuarą ant rūbų ir rankinių, bet tokiu savo elgesiu rodyti pavyzdį savo vaikams, anūkams ir kitiems aplinkiniams.

Aktyvūs studentai pareigūnams uždavinėjo klausimus, nestokojo ir linksmų istorijų apie nutikimus kelyje.

Atsisveikindami su Trečiojo amžiaus universiteto studentais, Kelių policijos skyriaus pareigūnai visiems susirinkusiems palinkėjo saugoti ir gerbti vieni kitus kelyje, taip pat pažadėjo, jog šis susitikimas ne paskutinis!

Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.