Trijų Karalių šventės proga buvo papildyta “Mamų skrynia”

Marijampolės ligoninėje ištisus metus vykdomas socialinis paramos projektas „Mamų skrynia“, kuris nuolat sulaukia didelio visuomenės bei įvairių organizacijų dėmesio. Tradiciškai, Trijų Karalių šventės proga, š.m. sausio 5 d.  skrynelę šventiškomis dovanomis, skirtomis mažiausiems bendruomenės nariams, papildė Marijampolės savivaldybės merė, Socialinių reikalų departamento direktorė, Marijampolės savivaldybės socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas, bei Trečiojo amžiaus universiteto atstovai.

Ligoninės direktorės A. Kuodienės iniciatyva socialinis paramos projektas gyvuoja jau 8 metus. Tuomet Akušerijos skyriuje buvo įrengta simbolinė skrynutė, kuri po metų buvo pakeista į didesnę ir talpesnę. Į skrynelę galima atnešti ir įdėti išaugtus vaikučių rūbelius bei atliekamus vaikų priežiūrai reikalingus daiktus (sauskelnes, pledus, nešiokles, vežimėlius, voneles ir kt.). „Mamų skrynia“ nuolat atveriama mažiau pasiturinčioms, daugiavaikėms ar sunkmečiu neišgalinčioms suruošti pirmojo kraitelio savo naujagimiui šeimoms.

Svečių apsilankymas sutapo su pirmojo 2018 metais kūdikio gimimu Marijampolės ligoninėje, todėl savivaldybės merė Irena Lunskienė pasveikino pirmąjį Marijampolėje gimusį Lietuvos šimtmečio kūdikį, ir linkėjo gražiai ir sveikai augti, būti didžiausia laime tėveliams. Merė laimingai mamytei Linai įteikė knygą „Mūsų vaikas“ ir Marijampolės 2018 metų kalendorių.

Ligoninės personalas nuoširdžiai dėkoja visiems, kurie nelieka abejingi paramos projektui „Mamų skrynia“ ,papildo ją savo gerumu bei supratingumu.

Kiekvienas norintis prisidėti prie kilnaus tikslo yra laukiamas Akušerijos skyriuje arba dėl paramos perdavimo gali susisiekti tel. nr. 8 343 50 435, 8 647 07 584,el. paštas info@marijampolesligonine.lt.

VšĮ Marijampolės ligoninės informacija 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.