„Tūkstantis ir vienas kryželis” Sasnavoje

Sasnavos bibliotekoje vyko Linos Jurevičiūtės – Skučės kryželiu siuvinėtų darbų parodos „Tūkstantis ir vienas kryželis“ atidarymas.

„Ši mano paroda – pirmasis, nedrąsus  viešas išėjimas į erdvę“, – sakė parodos autorė.

Pristatydama parodą, Lina papasakojo apie šį savo pomėgį, kad tai paveldėta iš šeimos, nes siuvinėjimu, rankdarbiais užsiima mama, močiutė ir tikisi, kad šį pomėgį perims ir pačios mažoji atžala, kuri jau dabar darželyje, bando pirmuosius dygsnelius. Parodos autorė prisiminė ir pirmąjį savo siuvinėtą darbelį – tuo metu buvo vienuolikos metų. Dabar į jį žvelgia su šypsena ir lengva kritika.

Begalinės kantrybės, kruopštumo ir laiko reikalaujantis pomėgis pavirto gražiais darbais. Autorės darbai dvelkia šiluma, jaukumu, lengvumu ir tikrai ne vieno tūkstančio adatos dygsnių  prireikia paveikslui sukurti. Džiugu, kad Lina augindama dukrytę surado laiko šiam gražiam pomėgiui ir jos darbai papuošė bibliotekos erdvę, kur lankytojams nejučia prikausto žvilgsnį ir verčia gėrėtis gražiais, kruopščiai atliktais darbais.

Nuoširdų ačiū tariame darbų autorei Linai bei linkime kūrybinės sėkmės, begalybės adatos dygsnelių tęsiant pradėtą veiklą.

Kruopščius, spalvingus, gražius Linos Jurevičiūtės – Skučės kryželiu siuvinėtus darbus, eksponuojamus Sasnavos miestelio bibliotekoje, kviečiame apžiūrėti iki spalio 30 d.

Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos informacija 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.