Turnyre Mero taurei laimėti susikovė 8 komandos

Praėjusį savaitgalį Vilkaviškyje karaliavo visų taip mylimas krepšinis: Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos sporto salėje net dvi dienas vyko Vilkaviškio krepšinio klubo „Perlas“ organizuojamas turnyras Vilkaviškio rajono savivaldybės mero taurei laimėti.

Turnyras buvo skirtas ir vaikams, ir suaugusiems, o jame susirungė 8 komandos iš visos Lietuvos. Berniukų (2008 metų gimimo) pogrupyje jėgas išbandė Nacionalinės krepšinio akademijos Kauno, Nacionalinės krepšinio akademijos „Perliukų“ (Vilkaviškis), Sostinės krepšinio mokyklos ir Marijampolės žaidimų ir sporto mokyklos komandos. Suaugusiųjų pogrupyje varžėsi Regionų krepšinio lygoje rungtyniaujančios komandos: Šakių „Šakiai“, Raseinių „Raseiniai“, Kaišiadorių „Kaišiadorys – Savingė“ ir šeimininkai – Vilkaviškio krepšinio klubas „Perlas“.

Vaikų pogrupyje finalinėje kovoje dėl Vilkaviškio rajono savivaldybės mero taurės susirungė NKA-Perliukai (treneris Justas Bagurskis) ir NKA-Kaunas (treneris Dovydas Petraitis). Po įnirtingos kovos, rezultatu 51:41, Mero taurę iškovojo NKA-Kaunas jaunieji žaidėjai. Jiems atiteko ne tik čempionų taurė, bet ir medaliai bei turnyro rėmėjų prizai.

Nugalėtojus ir turnyro dalyvius nuoširdžiai sveikino turnyro iniciatorius – Vilkaviškio krepšinio klubo „Perlas“ prezidentas Rokas Šlivinskas. Jis džiaugėsi sėkmingai pavykusiu turnyru, dėkojo jo dalyviams ir vaikučių palaikyti atvykusiems tėveliams.

Rungtynes stebėjo ir apdovanojimų ceremonijoje dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka. Jis padėkojo R. Šlivinskui ir visai organizacinei grupei už puikiai suorganizuotą krepšinio savaitgalį, sveikino turnyro dalyvius, džiaugdamasis, kad auga stipri jaunoji karta, kuri ateityje bus puiki pamaina dabartiniams krepšininkams. Savivaldybės meras A. Neiberka apdovanojo komandas jo įsteigtomis prizinėmis taurėmis ir medaliais.

Taip pat pasveikinti naudingiausieji komandų žaidėjai – Justas Galeckas (ŽSM Marijampolė), Faustas Joskaudas (Sostinės KM), Domas Kačinskas (NKA-Perliukai), Rokas Rimkevičius ir Mantas Bagurskas (NKA-Kaunas).

Iš kart po vaikučių finalinių varžybų įvyko vyrų kovos dėl prizinių vietų. Rungtynėse dėl trečiosios vietos susitiko Šakių „Šakiai“ ir Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“. Po įnirtingos dvikovos, rezultatu 87:85, pergale ir turnyro trečiąja vieta galėjo džiaugtis Šakių „Šakiai“.

Finalinėje kovoje susirungė turnyro šeimininkai – Vilkaviškio KK „Perlas“ ir Raseinių „Raseiniai“. Deja, šįkart šeimininkams – Vilkaviškio KK „Perlas“ – nepavyko išsaugoti Mero taurės ir teko pripažinti konkurentų pranašumą. Rezultatu 67:81 turnyrą užtikrintai laimėjo Raseinių „Raseiniai“, o Vilkaviškio KK „Perlui“ atiteko antroji vieta.

Kaip ir mažųjų, taip ir suaugusiųjų turnyro apdovanojimų ceremonijos metu laimėjusias komandas sveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras A. Neiberka ir Vilkaviškio KK „Perlas“ prezidentas R. Šlivinskas. Jie nugalėtojams įteikė taures, medalius ir rėmėjų prizus.

Taip pat buvo pasveikinti naudingiausi komandų žaidėjai. Jais tapo: Martynas Kriaučiūnas (Šakių „Šakiai“), Dominykas Stanionis (Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“), Arminas Šaulys (Vilkaviškio KK „Perlas“),  Gediminas Butkus ir Jonas Levickas (Raseinių „Raseiniai“). Jiems įteiktos Turnyro naudingiausiųjų žaidėjų statulėlės.

 

Vilkaviškio savivaldybė

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas