Kazlų Rūdos savivaldybės mero Manto Varaškos padėka įteikta Inai Živatkauskienei už jos iniciatyvą, lyderystę ir atkaklų darbą pradedant ir telkiant „Tūkstantmečio mokyklų“ projekto įgyvendinimą Kazlų Rūdoje.
Būdama Švietimo skyriaus vedėja, ji subūrė bendruomenę bendram tikslui ir prisidėjo prie to, kad mūsų mokykloms atsivertų naujos galimybės augti, tobulėti ir drąsiai žvelgti į ateitį.
Dėkojama už prasmingą indėlį į mūsų krašto švietimą.
Šaltinis:
Kazlų Rūdos savivaldybė

