Už prasmingą veiklą padėkota ilgamečiams pedagogams

Praėjusią savaitę Vilkaviškio S. Nėries pagrindinės mokyklos pedagogų bendruomenė, vadovaujama direktorės Dainos Juškauskienės, vieno paskutiniųjų šiais mokslo metais mokytojų pasitarimo metu iškilmingai atsisveikino su mokyklą paliekančiais ir į užtarnautą poilsį išeinančiais ilgamečiais mokyklos pedagogais – direktoriaus pavaduotoja ugdymui Birute Urbutiene ir Kūno kultūros mokytoju Alfonsu Urbučiu. Šie puikūs pedagogai S. Nėries mokyklai skyrė 39-erius savo gyvenimo metus, o nuo kito rugsėjo pasižadėjo daugiau laiko skirti sau ir savo mėgstamiems pomėgiams.

Jautrios popietės metu gražiausi padėkos žodžiai išeinantiems pedagogams skambėjo iš mokyklos direktorės, kolegų lūpų. Jie dalijosi linksmais prisiminimais, dovanojo gražiausias akimirkas, praleistas mokykloje, menančias dovanas, braukė pasirodžiusias liūdesio ašaras.

Mokyklą paliekantiems mokytojams padėkoti už nuoširdų, atsakingą, kruopštų ilgametį darbą bei prasmingą veiklą atvyko ir Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka. Jis įteikė B. Urbutienei ir A. Urbučiui Mero padėkos raštus ir linkėjo rasti kuo daugiau laiko sau, savo artimiesiems, dalykams, kurie džiugina ir kuriems dažniausiai pritrūkdavo laiko. Meras taip pat linkėjo puikios sveikatos ir neblėstančio optimizmo. Prie Savivaldybės vadovo linkėjimų prisidėjo ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Žydrė Žilinskienė.

Abu pedagogai buvo sujaudinti kolegų parodytu dėmesiu, atsiprašė, jei per ilgus darbo metus kas nors buvę ne taip, žadėjo dar ne kartą apsilankyti mokykloje ir kvietė kolegas nepraeiti pro šalį bei užsukti pas juos į svečius. Palikdami mokyklą pedagogai vidiniame mokyklos kiemelyje pasodino diemedžio medelį, kuris primins čia praleistus gražiausius metus.

Vėliau visa mokyklos pedagogų bendruomenė išvyko į Vištytį, kur pratęsė mokytojų pasitarimą netradicinėje erdvėje.

Ieva Rinkevičiūtė

Bendrojo skyriaus vyriausioji specialistė

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X