Vienas iš kelių darbo paieškai – ,,Talentų bankas“

Talentų bankas padės darbo ieškantiems specialistams pateikti informaciją apie save bei greičiau susirasti tinkamą darbą, o darbdaviui – greičiau surasti reikalingą aukštos kvalifikacijos darbuotoją.

Nemaža darbdavių dalis susiduria su aukštos kvalifikacijos specialistų trūkumu. Tuo metu jaunų, ką tik studijas pabaigusių specialistų laukia iššūkis įrodyti savo kompetencijas ir potencialą. Tokiems specialistams ir darbdaviams atrasti vieniems kitus padeda Lietuvos darbo biržos įkurtas Talentų bankas.

Talentų bankas – tai aukštos kvalifikacijos specialistų duomenų bazė internete ( www.ldb.lt/talentubankas ). Joje specialistai gali pateikti informaciją apie save ir greičiau susirasti tinkamą darbą, o darbdaviai – ieškoti aukštos kvalifikacijos darbuotojų.

Lietuvos darbo biržos duomenimis, šiuo metu Talentų banke yra užsiregistravę daugiau kaip 2,0 tūkst. darbo ieškančių asmenų, iš kurių Marijampolės regione 37 asmenys.

Daugiau kaip pusė užsiregistravusių Talentų banke – jaunimas iki 29 metų. Didžioji Talentų banko dalyvių dalis yra moterys – 66 proc. Dalyvių, turinčių  mažiau nei dviejų metų patirtį – 17 proc.

Tapti Talentų banko dalyviais kviečiami Lietuvoje ar užsienyje įgiję arba siekiantys aukštojo išsilavinimo motyvuoti aukštos kvalifikacijos darbo ieškantys asmenys:

  • darbo ieškantys asmenys, įgiję aukštąjį išsilavinimą ir turintys ne mažesnę nei dvejų metų pageidaujamo darbo patirtį per paskutinius trejus metus;
  • absolventai, įgiję aukštąjį išsilavinimą;
  • paskutinio kurso studentai, atlikę praktiką.

Papildomi reikalavimai Talentų banko dalyviams:

  • labai gerai arba gerai mokėti bent vieną, neįskaitant lietuvių, Europos Sąjungos šalių kalbą;
  • turėti darbo kompiuteriu įgūdžių;
  • pateikti aiškų, išsamų, gramatinių klaidų neturintį prisistatymą, pagrindžiantį savo motyvaciją, įgytas kompetencijas ir socialinius įgūdžius.

Planuojantiems profesinę karjerą – tai puiki galimybė atkreipti į save darbdavių dėmesį, pasitikrinti savo vertę darbo rinkoje, o darbdaviams – patogus būdas greičiau susirasti kvalifikuotų darbuotojų.

Marijampolės teritorinės darbo biržos informacija 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X