Vieša konsultacija dėl Vilkaviškio “Aušros” gimnazijos veiklos

Kalendorinius metus, sausio 2 d., Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos gimnazijos bendruomenės atstovai drauge su socialiniais partneriais pradėjo organizuodami viešąsias konsultacijas dėl strateginio veiklos plano 2018–2020 m. Konsultacijas moderavo Šiaulių universiteto socialinių mokslų daktarė Jūratė Valuckienė. Renginyje dalyvavo ne vien gimnazijos mokytojų, mokinių, mokinių tėvų atstovai, vadovai, bet ir partneriai: Vilkaviškio rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė, vyr. specialistė Žydrė Žilinskienė, Vilkaviškio rajono švietimo pagalbos tarnybos direktorė Asta Grinevičienė.

Grupėse buvo diskutuojama apie strateginio planavimo nuostatas, principus ir praktiką. Aptartas strateginio veiklos plano 2018–2020 m. projektas, kurį parengė tam suburta gimnazijos bendruomenės atstovų komanda. Drauge išgrynintos idėjos dėl svarbiausių veiklos krypčių.

Žengtas dar vienas svarbus žingsnis dialoge – imtasi konkrečių veiksmų, įsiklausyti ir išgirsti vieni kitus. Aktualių gimnazijai klausimų iškėlimas viešam svarstymui padės geriau įsigilinti į iššūkių esmę, bendromis pastangomis suplanuoti veiklų kryptis gimnazijos ateičiai.

Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos direktorius Arūnas Serneckas

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X