Viešnagė pas naujuosius draugus – mūsų kaimynus latvius ir estus

Birželio 8-10 d. Marijampolės savivaldybės delegacija (merės pavaduotojas Romualdas Makauskas, tarybos narė Jurgita Čerkauskienė ir Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Paulius Čeponas) oficialiu kvietimu viešėjo „Miestų dienų“ šventėje Valgoje (Estija) ir Valkoje (Latvija). Vienas miestas – dvi valstybės, taip galima apibūdinti šių miestų draugystę. Miestai bendrai investuoja į infrastruktūrą, gyvenimo kokybę, o puošdami kiekvienas savo aplinką dalyvauja savotiškose varžytuvėse.

Graži aplinka, svetingi žmonės, stiprios mėsos gamybos, medienos, metalo ir putų polistirolo apdirbimo įmonės, puoselėjama sporto infrastuktūra, nuoširdus ir artimas latvių ir estų bendradarbiavimas paliko puikų įspūdį Marijampolės delegacijai.

Pasveikinti Valgą ir Valką su gimtadieniu atvyko svečių iš Suomijos, Rusijos ir Italijos. Primindamas, kad marijampoliečiai gegužės 26 d. tapo oficialiais Valgos ir Valkos gyventojų draugais, merės pavaduotojas Romualdas Makauskas abiejų miestų merams įteikė simbolines dovanelės su visų trijų miestų herbais.

Marijampolės savivaldybės informacija 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas