Vietos savivaldos dienos proga – savivaldybės vadovų sveikinimai ir padėkos seniūnaičiams

Nuo 2007-ųjų spalio 10 dieną Lietuvoje minima Vietos savivaldos diena. Šią dieną galima laikyti savivaldybių tarnautojų profesine švente, tačiau kartu tai ir visų Lietuvos piliečių šventė, įprasminanti savivaldybės ir jos gyventojų teisę laisvai ir savarankiškai tvarkytis pagal Lietuvos įstatymus.

Ši diena šventiškai paminėta ir Vilkaviškio rajono savivaldybėje. Priešpiet seniūnijų seniūnaičiai kartu su seniūnais šios savivaldai reikšmingos šventės proga buvo pakviesti į Savivaldybės posėdžių salę, kurioje vadovai: Meras Algirdas Neiberka, jo pavaduotojas Kazys Kiaulakis, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas ir jo pavaduotoja Daiva Riklienė, dėkodami seniūnaičiams už  jų nelengvą, bet prasmingą darbą, visiems linkėjo ir ateityje dirbti komandoje, būti tarpininkais sprendžiant rajono gyventojų problemas, nestokoti idėjų ir visiems kartu jas įgyvendinti dėl gražesnio ir geresnio rytojaus. Savivaldybės meras sveikinimo kalboje pasidžiaugė vis gražėjančia gyvenviečių aplinka, kuri neabejotinai yra seniūnaičių įdedamo darbo rezultatas.

Susitikimo metu savivaldybės vadovai gausiai susirinkusius seniūnaičius kvietė pabendrauti, išsakyti savo pastebėjimus, kolegoms perduoti šventinius linkėjimus. Šilto pokalbio prie kavos puodelio metu gimė idėja, kad tokius susitikimus, kuriuose dalyvautų visų seniūnijų seniūnaičiai reikėtų kartoti kiekvieną ketvirtį. Jame būtų galima pasidalyti informacija apie seniūnijose įgyvendinamus projektus ir kitus darbus, ateities planus, kartu spręsti iškilusias problemas.

Šventės proga Savivaldybės meras Algirdas Neiberka taip pat įteikė padėkas 17 seniūnijų seniūnaičių, pasidžiaugdamas jų reikšmingais darbais Vilkaviškio krašto labui.

Kiek vėliau Savivaldybės posėdžių salėje Vilkaviškio rajono savivaldybės vadovai sveikino Savivaldybės administracijos darbuotojus.

Šįkart netradiciškai pasveikinti administracijos darbuotojai, kurie yra gimę spalio mėnesį. Jiems įteikti „Tikro valstybės tarnautojo“ pažymėjimai. Juokauta, kad šį mėnesį gimusiems darbuotojams jau genuose buvo užprogramuota tapti valstybės tarnautojais ir puikiai atlikti savo pareigas. Šiais pažymėjimais apdovanoti: Bendrojo skyriaus vyriausioji kalbos specialistė Ilona Vitkauskaitė, Finansų ir biudžeto skyriaus vyriausioji specialistė Vilija Ramanauskienė, Informacinių technologijų skyriaus vedėjas Ramunas Valentas, Investicijų, strateginio planavimo ir vietinio ūkio skyriaus vyriausieji specialistai Dainius Čeplikas ir Rasa Žilinskienė, Juridinio skyriaus vyriausioji specialistė Jūratė Misevičienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Artūras Blauzdžiūnas.

Tradiciškai susirinkusieji buvo kviečiami pasivaišinti šventiniu tortu, pabūti kartu, pasidžiaugti vieni kitų pasiekimais, pabendrauti.

Šventinės akimirkos:

 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas