Vilkaviškio policijoje susitikimas su jaunais bedarbiais

Sausio 24 dieną Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – apskr. VPK) Vilkaviškio rajono policijos komisariate lankėsi pasirengęs darbo rinkai jaunimas registruotas Lietuvos darbo biržoje, kuris šiuo metu dalyvauja Jaunimo užimtumo iniciatyvos ir Europos socialinio fondo bendrame projekte „Atrask save“.

Šio projekto tikslas sumažinti nedirbančio, nesimokančio ir mokymuose nedalyvaujančio 16–29 m. amžiaus jaunimo skaičių, įgyvendinant ankstyvos intervencijos ir aktyvumo skatinimo priemones, atsižvelgiant į tai, kokiai tikslinei grupei asmuo priklauso bei įvertinant asmens poreikius ir galimybes. Projekto vykdytojas – Lietuvos darbo birža prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kartu su teritorinėmis darbo biržomis, kurios teikia garantijas 16–29 m. amžiaus bedarbiams, nesimokantiems, nedalyvaujantiems mokymuose ir yra užsiregistravusiems darbo biržoje.

Marijampolės apskr. VPK Vilkaviškio r. PK bendruomenės pareigūnė Vilija Grybauskienė su jaunuoliais kalbėjosi apie jaunimo užimtumo, jų apsisprendimo karjeros srityje problemas, nes neretai jaunimui trūksta motyvacijos renkantis profesiją. Pareigūnė susirinkusiems papasakojo apie policijoje vykdytus projektus kuriuose dalyvavo niekur nesimokantis ir nedirbantis jaunimas. Tokie projektai suteikia puikią progą artimiau pažinti policininko darbo kasdienybę bei policijos veiklos viešinimą ir įvaizdžio gerinimą. Bendruomenės pareigūnė pasidžiaugė, kad tokie projektai daugeliui jaunuolių padėjo apsispręsti renkantis profesiją. Šiame susitikime jaunuoliai ir bvo supažindinti su  policijos pareigūno profesijos įgijimo galimybėmis, mokymosi programomis.

Pareigūnai kviečia jaunuosius bedarbius aktyviai jungtis į visuomenei naudingą veiklą, dalyvauti savanoriškoje veikloje, kuri duotų naudą jo tolimesniam apsisprendimui renkantis profesiją.

Marijampolės apskr. VPK Vilkaviškio r. PK informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X