Vilkaviškio policijos pareigūnai globos namų auklėtinių sąskrydyje

Policijos pareigūnai nuolat ieško įvairių būdų, kaip kuo labiau suartinti visuomenę ir įvairias jos socialines grupes, kaip pasiekti, kad žmonės išgirstų jiems svarbią informaciją, kad būtų saugūs, esant būtinybei – juos apginti, padėti ar patarti.

Rugpjūčio 2 d. jau ketvirtus metus iš eilės Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilkaviškio r. PK bendruomenės pareigūnė Vilija Grybauskienė, pareigūnai Andrius Berenta ir Kristina Grybaitė drauge su policijos rėmėjais, Podvarko šile Vilkaviškio rajone, dalyvavo sąskrydyje „Pabūkime drauge gamtos prieglobstyje IV“. Į jį buvo pakviesti globos namų auklėtiniai iš visos Lietuvos. Šio renginio tikslas – tarpusavio bendravimo, pasitikėjimo savimi ugdymo, tobulėjimo bei integracijos į visuomenę skatinimas.

Nenuostabu, kad tuomet, kai daugelis dalyvaujame šventėse, sąskrydžiuose, įvairiuose pramoginiuose renginiuose, pareigūnai juose dirba. Šis įvairių globos namų gyventojų sąskrydis – ne išimtis. Tačiau viena išimtis buvo – pareigūnai čia turėjo galimybę atlikti svarbiausią misiją – prevencinį darbą. Ir, kas svarbiausia, dėl to sąskrydžio dalyviams ir juos lydėjusiems asmenims buvo tik įdomiau. Pareigūnai vedė sąskrydžio dalyviams viktoriną apie žmogaus saugumą. Visų džiaugsmui, dalyviai ne tik aktyviai ir tiksliai atsakinėjo, bet ir uždavė daug juos dominančių klausimų pareigūnams.

Atsisveikindami sąskrydžio organizatoriai – Didvyžių globos namų administracija, už bendradarbiavimą policijos pareigūnams įteikė padėką.

Marijampolės apskr. VPK Vilkaviškio r. PK informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.