Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos II klasės mokinė Deimantė Povilaitytė – Maximalistė

25-ąjį gimtadienį švenčiantis prekybos tinklas „Maxima“ jau 15-ąjį kartą įteikė stipendijas, skatinančias nesustoti siekiant tikslų ir kuriant gražesnę Lietuvą. Nacionalinėje moksleivių skatinimo programoje „Lietuvos Maximalistai“ dalyvauju antrus metus iš eilės. Kaip ir praeitais metais, mane lydėjo sėkmė – gavau skatinamąją stipendiją pažangumo kategorijoje 2017–2018 mokslo metams.

Norint kandidatuoti į šią kategoriją, reikėjo užpildyti informaciją apie save, prisegti 3 mokslo metų pusmečių bei metinius pažymius (turi būti vien dešimtukai) ir parašyti motyvacinį laišką, atsakantį į klausimą, kodėl noriu dalyvauti konkurse ir kodėl būtent aš verta laimėti.

Spalio 14 dieną buvo surengta šios programos laimėtojams skirta „Lietuvos Maximalistų“ šventė. Aplankėme „Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją“, dalyvavome „Maximoje“ vykusiose kulinarinėse dirbtuvėse su Jolita Vaitkute, susipažinome su robotikos pasauliu.

Paskutinė dalis – šventinis vakaras Valdovų rūmuose. Čia mus sveikino garbūs svečiai: Andrius Tapinas, Martynas Levickis, Ilja Laurs, Dominykas Vaitiekūnas, „Maxima LT“ generalinė direktorė Kristina Meidė bei Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė. Vakarą vainikavo „Muzikanto (iš)gyvenimo simfonija“ ir šios šventės proga iškeptas tortas.

Deimantė Povilaitytė

Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos II klasės mokinė

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.