Vilkaviškio rajono savivaldybės ir Gižycko rajono savivaldybės Ketinimų pasirašytas ketinimų protokolas

Gegužės 22 dieną, Vilkaviškio rajono savivaldybės vadovai – Savivaldybės meras Algirdas Neiberka ir Administracijos direktorius Vitas Gavėnas bei du rajono verslininkai, Vilkaviškio buriuotojų klubo „Škvalas“ atstovai – Linas Dubickas ir Eimutis Inkrata buvo išvykę į kaimyninę Lenkijos valstybę, kur lankėsi Gižycko rajono savivaldybėje ir susitiko su šios savivaldybės vadovu Mareku Jasudovičiumi (Marek Jasudowicz). Susitikimo metu buvo pasirašytas Ketinimų protokolas dėl bendradarbiavimo tarp Vilkaviškio rajono savivaldybės ir Gižycko rajono savivaldybės (toliau – Ketinimų protokolas).

Vilkaviškio rajono savivaldybės ir Gižycko rajono savivaldybės Ketinimų protokolas pasirašytas siekiant propaguoti ir užmegzti ryšius tarp mokyklų ir institucijų, vykdančių kultūrinę veiklą, keistis gerąja patirtimi, remti ekologinę veiklą, bendradarbiauti Europos Sąjungos lėšų gavimo srityje, keistis patirtimi tarp administracijos padalinių.

Kaip numatoma pasirašytame Ketinimų protokole, abi šalys norėtų ateityje užmegzti formalius partnerių santykius. Pasirašydamos sutartį savivaldybės įsipareigojo sukurti partnerystę, pagrįstą lygybės principais ir visišku bendradarbiavimo pasitikėjimu.

Tiek Vilkaviškio rajono savivaldybė, tiek Gižycko rajono savivaldybė yra įsitikinusios, kad inicijuotas bendradarbiavimas bus naudingas vietos bendruomenėms ir leis generuoti naujas iniciatyvas ir idėjas bei jas įgyvendinti.

Ieva Šlivinskienė

Bendrojo skyriaus vyriausioji specialistė

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas