Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinėje mokykloje vieno iš paskutiniųjų šiais metais pasitarimų metu skambėjo šilti atsisveikinimo žodžiai

Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinėje mokykloje vieno iš paskutiniųjų šiais metais pasitarimų metu skambėjo šilti atsisveikinimo žodžiai Rimai Šlivinskienei. Šilta, energinga, be galo vaikų ir kolegų gerbiama bei mylima mokytoja atsisveikino su ilgamete darboviete.

35-erius metus mokyklai atidavusi mokytoja išlydėta su nuoširdžiomis padėkomis už ilgametį darbą auklėjant ir mokant mažuosius vilkaviškiečius. Emocingos popietės metu ne vienas nubraukė liūdesio ašarą. Mokyklą palieka puiki mokytoja, kuri per visus darbo mokykloje metus stengėsi vaikams ugdyti gyvenimišką patirtį, skleisti mokslą, žinias ir išmintį.

R. Šlivinskienei už atsakingumą, pareigingumą, nuoširdų ir kruopštų darbą dėkojo mokyklos direktorė Daina Juškauskienė. Gražiausi padėkos žodžiai skambėjo ir iš kolegų lūpų, kurie dėkojo už kartu praleistą laiką, vertingas pamokas.

Padėkoti už prasmingą ilgametį darbą atvyko ir Vilkaviškio rajono meras Algirdas Neiberka. Jis įteikė R. Šlivinskienei padėkos raštą bei linkėjo neblėstančio optimizmo, geros sveikatos, lūkesčių išsipildymo. Meras palinkėjo daugiau laiko skirti sau ir artimiesiems, kurie, įsisukus į darbų sūkurį, dažniausiai lieka pamiršti. Prie Savivaldybės linkėjimų prisidėjo ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Žydrė Žilinskienė.

Vilkaviškio raj. sav. informacija 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas