Vilkaviškyje paminėta tarptautinė vaikų gynimo diena

Mokslo metų pabaigoje vaikams vasara prasideda „Tarptautine vaikų gynimo diena“. Vargu ar nesutiksite, kad birželio 1-oji – ne tik „Tarptautinė vaikų gynimo“, bet ir mūsų, suaugusiųjų, atsakomybės diena. Tai diena, kai mes vėl ir vėl susimąstome, kad vaikai yra didžiausia mūsų gyvenimo prasmė.

Šia proga birželio 1 dieną Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – apskr. VPK) Vilkaviškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Vilija Grybauskienė ir Rūta Kairienė kartu su Vilkaviškio sporto mokykla rajono vaikams ir jaunimui surengė šventę ir pakvietė juos į gatvės krepšinio 3X3 turnyrą „Vasarą sportuok, būk sveikas ir saugus“.

Varžybose dalyvavo 10 komandų. Oras varžybų metu buvo „ekstremalus“, nes nuolat lijo lietus, tačiau dalyviams nuotaikos negadino ir entuziazmo nesumažino. Vaikai ir jaunimas varžėsi trijose amžiaus grupėse: gimusieji 2004- 2005; 2006-2007 m. ir 2000 m. ir jaunesni. Visi prizininkai savo amžiaus grupėse buvo apdovanoti diplomais, medaliais ir suvenyrais.

Marijampolės apskr. VPK Vilkaviškio rajono policijos pareigūnai susitiko ir su mažaisiais rajono gyventojais bei jų tėveliais prie Vilkaviškio Vaikų ir jaunimo centro. Pabendravę su vaikais ir jų tėveliais pareigūnai šios šventės proga palinkėjo jiems saugios ir šiltos vasaros dovanodami vaikams saugaus elgesio atmintines bei knygeles.

Marijampolės apskr. VPK Vilkaviškio r. PK informacija.

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X