Vilkaviškyje vyko apdovanojimai „Europos burės 2017“

Birželio 29 d. Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė ir l. e. Investicijų, strateginio planavimo ir vietinio ūkio skyriaus vedėjo pareigas Jurga Grigaliūnaitė Raudondvario dvare dalyvavo apdovanojimų ceremonijoje „Europos burės 2017“. Už ES lėšomis įgyvendintus projektus nugalėtojų titulo sulaukė tie, kurie suteikė didžiausią vertę žmogui, kraštui, visuomenei ir valstybei.

Renginyje įteikti penki apdovanojimai: „Už investicijas į žmogų“, „Už proveržį į užsienio rinkas“, „Už inovatyviausius sprendimus“ ir „Už šiuolaikiškos aplinkos kūrimą“ bei specialus  atrankos komisijos apdovanojimas.

„Už inovatyviausius sprendimus“ apdovanota VMI, įdiegusi elektroninių sąskaitų faktūrų sistemą (i.SAF). Sukurta sistema leidžia pateikti ir gauti PVM sąskaitų faktūrų duomenis, o jos populiarumą įrodo daugiau kaip 90 mln. sąskaitų faktūrų, registruotų šioje sistemoje.

Kupiškio rajono savivaldybė įvertinta „Už šiuolaikiškos aplinkos kūrimą“. Gamybinės teritorijos, esančios Krantinės g., Kupiškio mieste, sutvarkymas ir sąlygų privačioms investicijoms sudarymas jų jau pritraukė. Veiklą šioje teritorijoje netrukus pradės UAB „Domimaks“, sukursianti 150 naujų darbo vietų.

„Už proveržį į užsienio rinkas“ ir komisijos apdovanojimą laimėjusi UAB „Deeper“ 2013-aisiais sukūrė pirmąjį pasaulyje išmanų žvejybos sonarą. Bendrovei ES investicijos atvėrė eksporto kelius į daugiau kaip 50 užsienio šalių, į kurias šiuo metu eksportuoja 97 proc. visos savo produkcijos.

Socialinė nominacija „Už investicijas į žmogų“ atiteko Valstybiniam studijų fondui, kuris užtikrino didesnį studijų prieinamumą žmonėms su negalia. Projekto metu aukštųjų mokyklų patalpos buvo pritaikytos neįgaliųjų poreikiams, darbuotojams vesti specialūs apmokymai, o patiems studentams skiriamos specialios kasmėnesinės išmokos.

Komisijos simpatijos atiteko  UAB „Deeper“.

Išsamiau susipažinti su „Europos burių“ apdovanojimams atrinktais ir juos laimėjusiais projektais visi norintys gali ES investicijų svetainėje: http://esinvesticijos.lt/lt/europos-bures.

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X