Vilnius Grand Resort – grožio, jaunystės bei sveikatos erdvė

Viešbutis Vilnius Grand Resort yra puikus pasirinkimas dėl daugybės priežasčių, pavyzdžiui, jei domina patogi nakvynė stilingoje aplinkoje bei daugybė papildomų paslaugų, kurios pateisins net pačių išrankiausių poilsiautojų lūkesčius. Tačiau taip pat svarbu pabrėžti, kad dėl daugybės veiksnių, ši vieta turėtų būti vadinama grožio, jaunystės bei sveikatos erdve. Taigi, pats metas susipažinti su priežastimis, kodėl visi, kurie nori išsaugoti savo jaunystę, puoselėja grožį bei sveikatą, turėtų rinktis būtent Vilnius Grand Resort.

Didelis rytietiškų masažų pasirinkimas

Rytietiški masažai nuo seno buvo laikomi jaunystės, grožio bei sveikatos šaltiniu. Tad visi norintys tai puoselėti, turėtų užsukti į Vilnius Grand Resort, kadangi būtent čia laukia ypač didelis šių masažų pasirinkimas ir kiekvienas jų neša didelę naudą ne tik kūnui, bet ir sielai, gerina ne tik fizinę, bet ir emocinę būklę. Jūsų laukia tokie pasirinkimai kaip Shirodhara terapija su šiltu žolelių aliejumi; Abyanga viso kūno masažas; Marma Abyanga viso kūno energetinis masažas; Udvartana viso kūno energetinis masažas; Balio viso kūno masažas; indiškas viso kūno Kerala masažas, indiškos galvos masažas su žvakėmis; tradicinis tailandietiškas masažas; tailandietiškas tradicinis viso kūno Sabai Sabai masažas su šiltais žolelių ryšulėliais; tailandietiškas masažas su šiltu aliejumi; tailandietiškas pėdų masažas; viso kūno masažas su karštais akmenimis. Taigi, belieka tik išsirinkti kuo lepinsite savo kūną ir sielą.

HydraFacial procedūros

Siekiantiems tinkamai pasirūpinti veido oda bei palaikyti jos jaunystę, stangrumą bei gaivumą, puikiai tiks HydraFacial procedūros. Jų pasirinkimas taip pat labai didelis: jūsų laukia Deluxe HydraFacial, HydraFacial Perfection; HydraFacial Booster procedūros.

Sveikatinimo bei grožio procedūros

Vilnius Grand Resort taip pat jus kviečia užsukti ir į specialias erdves, kuriose atliekamos ypatingos bei efektyvios grožio ir sveikatinimo procedūros. Jūsų laukia plūduriavimo terapija, Himalajų druskos erdvė; aromaterapijos erdvė; kūno sudėties analizės tyrimas. Dermatest, Dermalux LED šviesos procedūra; Megawhite Express dantų balinimo procedūra; treniruoklių kompleksas Pendex.

Taigi, kaip matyti Vilnius Grand Resort yra geriausia vieta, jei norite pailsėti, atsipalaiduoti, tinkamai pasirūpinti veido bei viso kūno oda, pagerinti savo fizinę bei emocinę būklę, išlaikyti jaunystę. Vilnius Grand Resort yra puikus pasirinkimas tiek tuo atveju, jei galite sau leisti tik trumpą savaitgalio pabėgimą nuo rutinos, tiek tuo atveju, jei galite rinktis ilgesnes atostogas. Tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais, galėsite rinktis sau tinkamiausius sprendimus, tad suplanuoti poilsį labai paprasta. Tiks tiek individualiam poilsiui, tiek poilsiui su antra puse, visa šeima ar draugų kompanija. Na, ir, žinoma, taip pat svarbu pabrėžti, kad jūsų laukia ir daugybė kitų pasirinkimų: skoniais bei aromatais turtingi patiekalai bei gėrimai; turiningi laisvalaikio praleidimo būdai, stilinga ir jauki aplinka.

 

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE