Viso pasaulio lietuviams siūlo interaktyvias virtualias Velykas

Pratęsus visuotinį karantiną, dauguma šeimų sprendžia, ką veikti per šias Velykas. Nenorėdami rizikuoti savo tėvų ir senelių sveikata, daugelis baiminasi, kad visą dieną teks iššvaistyti prie televizoriaus. Sąmoningo laisvalaikio kūrėjai „Masters of Calm“ ir patirtinių stovyklų ekspertai „Whatansu“ kviečia šias Velykas švęsti namuose ir viso pasaulio lietuviams organizuoja nemokamą virtualų nuotykį.

Šventinės Velykų žaidynės pavadinimu „Misija (ne)įmanoma – Online Velykos“  prasidės balandžio 12, sekmadienį, išmušus 12 valandai Lietuvos laiku. Nuotykyje gali dalyvauti pačios įvairiausios komandos: visa šeima, poros, draugai, esantys kartu ir atskirai (svarbu, kad iššūkio metu galėtų bendrauti vaizdo ar garso skambučiais), ir net pavieniai asmenys. Organizatoriai kviečia į žaidimą įtraukti visus, net ir užsienyje gyvenančius, draugus ir artimuosius.

Velykos online

Komandoms bus skiriamos trys valandos 25 nuotaikingoms ir aktyvioms užduotims įveikti, o net septynios komandos bus apdovanotos kelialapiais į stovyklas ar festivalį, bei metinėmis narystėmis paskaitų platformoje www.mastersofcalm.tv.

Daugiau informacijos ir registracija:

https://www.facebook.com/events/1101653973543995/

„Masters of Calm“ ir „Whatansu“ komandos kviečia per šias Velykas likti atskirai, bet švęsti kartu. Neleiskite karantino nuotaikai užvaldyti minčių ir namų.

Velykos online

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE