Vištyčio pasieniečiai pagelbėjo į bėdą patekusiai anykštėnų šeimai

VSAT Pagėgių rinktinę pasiekė anykštėno Aido laiškas, kuriame vyras dėkoja Vištyčio užkardos (nuotraukoje) pasieniečiams. Jie patruliavo prie sienos su Rusija ir pastebėjo prie Kaupiškių piliakalnio užklimpusį laiško autoriaus automobilį „Mercedes Benz“.

Aidas rašo: „Noriu šiltai padėkoti Jūsų rinktinės dviem pasieniečiams, kurie šeštadienį ištraukė užklimpusį automobilį ties Vilkaviškio rajone esančiu Kaupiškių piliakalniu. VSAT pareigūnai veikė kaip reta profesionaliai, maloniai bendravo su nusiminusiais mano šeimos nariais, kol aš ieškojau pagalbos kitur.

Deja, asmeniškai su jais neturėjau progos susitikti, nes man grįžus be pagalbos pasieniečiai buvo jau išvykę iš įvykio vietos. Todėl nesužinojau man padėjusių pareigūnų vardų ir laipsnių.

Jei ne jų pagalba, savaitgalis lankant piliakalnius ir kultūros objektus Suvalkijoje būtų nepataisomai sugadintas. Dabar tai virto tik dar vienu laimingai pasibaigusiu nuotykiu.

Todėl šiuo laišku norėčiau širdingai padėkoti jiems“.

Paaiškėjo, kad tądien pasienyje su Rusija tarnybiniu visureigiu “Mitsubishi Pajero” patruliavo Vištyčio užkardos jaunesnysis specialistas Linas Liutkauskas ir pasienietis Dovydas Valaitis. Prie Kaupiškių piliakalnio jie pastebėjo pažliugusiame keliuke užklimpusį automobilį „Mercedes Benz“.

Ši turistų lankoma vieta nuo sienos su Rusija yra arčiau nei kilometras. Vairuotojas Aidas buvo išėjęs ieškoti pagalbos (kaip vėliau paaiškėjo, nesėkmingai). Pasieniečiai automobilyje likusiai jo šeimai pasiūlė savo pagalbą. Netrukus tarnybiniu visureigiu jie ištraukė įklimpusį automobilį ir toliau tęsė patruliavimą palei sieną.

Beje, panašius darbus Vištyčio užkardos pasieniečiams teko nuveikti ir prieš savaitę. Tuomet atokioje Vilkaviškio rajono Dobilynių kaimo sodyboje sušlubavus senolės sveikatai, pas ją lėkė greitosios pagalbos automobilis. Jis užklimpo pažliugusiame lauko keliuke iki ligonės namų likus 2 kilometrams. Medikams padėti išskubėjo Vištyčio pasieniečiai. Jie ne tik juos nugabeno pas pasiligojusią moterį ir vėliau atvežė atgal, bet ir iš purvynų tarnybiniu visureigiu „Mitsubichi Pajero“ ištraukė greitosios automobilį.

 VSAT informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.