Vyriausybė skyrė lėšas strateginio kelio Kazlų Rūda-Višakio Rūda rekonstrukcijai

Šiais metais Lietuvos keliams ir gatvėms rekonstruoti numatyta beveik 21,4 mln. eurų Kelių priežiūros ir plėtros programos rezervo lėšų. Susisiekimo ministerijos siūlymu Vyriausybė kovo 4 d. paskirstė 14,3 mln. eurų skubiems remonto ir rekonstrukcijos darbams bei prioritetiniams, Vyriausybės programai įgyvendinti svarbiems kelių objektams. Iš jų milijonas eurų skirtas Lietuvos automobilių kelių direkcijos pradedamam kelio ruožo Kazlų Rūda-Višakio Rūda-Bliuviškiai remontui.

Pasak vakar dienos Vyriausybės posėdyje dalyvavusio savivaldybės mero Manto Varaškos, tai ypač džiugi žinia: „Esame laimingi dėl šio sprendimo, dėl savivaldybės, dėl tūkstančių žmonių, kuriems pagaliau bus užtikrintas saugus ir modernus susisiekimas, palengvės kelionės į darbą, atsivers galimybės turizmo plėtojimui. Bus saugesnis ir Lietuvos kariuomenės, NATO pajėgumų eismas. Dėl šio projekto dirbome ir mynėme Vilniaus slenksčius visus metus, iš karto po savivaldos rinkimų.”

Pirmuoju rekonstrukcijos etapu 2020 m. planuojama nutiesti naują kelią nuo Vytauto g.-Partizanų g. sankryžos iki Jūrės kaimo pabaigos (ilgis apie 2,3 kilometro). Visą kelio Kazlų Rūda-Višakio Rūda-Bliuviškiai rekonstruojamą ruožą, kurio ilgis beveik 9 km ketinama sutvarkyti iki 2021-2022 m. Prie šio kelio su dviračiu taku sutvarkymo savivaldybė prisidės savo biudžeto lėšomis – 300 tūkst. Eur.

„Džiugu ir dėl Susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus, Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovybės ir Krašto apsaugos ministerijos atsakingo požiūrio. Juk šis kelias, jungia ir du strateginius Lietuvos kariuomenės, NATO objektus. Juo vyksta didžiuliai pratybų srautai. Dėkoju ir visai savivaldybės Tarybai, sutikusiai skirti lėšas projekto įgyvendinimui”, – sakė M. Varaška.

Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE