10 milijonų už informaciją apie įsilaužėlius…

Hakeriai / AFP nuotr.

Už informaciją apie, kaip įtariama, interneto įsilaužėlių grupę iš  Rusijos, JAV valdžia žada sumokėti net iki 10 milijonų dolerių.

Britų agentūra „Reuters“ praneša, jog „ Dark Side“ pasivadinusi nusikalstama hakerių grupuotė veikė per „tamsiojo interneto“ serverį JAV, kuris po įvykdytos sėkmingos atakos buvo uždarytas. Tai įvyko praėjus savaitei po atakos prieš Amerikos naftos tiekimo vamzdyno komunikacijas, turėjusios pasekmių šalies ekonomikai.

Kibernetinių nusikaltėlių organizacija „Dark Side“ yra atsakinga už ataką surengtą prieš JAV naftotiekį, teigia JAV Federalinio tyrimų biuro atstovas. JAV valstybės departamentas ketvirtadienį paskelbė, kad sumokės iki 10 mln. dolerių suteikusiam vertingą informaciją šia tema.

FTB anksčiau pareiškė, kad grupė „DarkSide“ atsakinga už gegužę įvykdytą kibernetinę ataką prieš naftotiekį, dėl kurio buvo sustabdytas kelioms dienoms naftos tiekimas, todėl keliose JAV pietryčių valstijose išaugo benzino kainos, susidarė eilės degalinėse, taip pat pritrūko degalų.

Sūduvos gidas logotipas

Pagal užsienio žiniasklaidos pranešimus parengė Vytautas Karsokas

Print Friendly, PDF & Email
Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE