2020 metų Kybartų „Sveikatos“ sezonas skaičiais, arba įdomioji statistika

Šiame neįprastai trumpame sezone sužaidėme 22 rungtynes (20 – LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse, 2 – LFF Hegelmann Litauen taurės varžybose). 12 rungtynių žaidėme namų aikštėse (10 – Kybartų, o 2 – Vilkaviškio stadionuose), 10 – išvykoje.

Apskritai, šiemet dažniau džiuginome, nei liūdinome savo gerbėjus – iškovojome 15 pergalių, 2 kartus sužaidėme lygiosiomis ir 5 kartus pralaimėjome. Paradoksalu, bet sėkmingiausiu miestu mums šį sezoną buvo sostinė – žaidėme Vilniuje tris kartus ir pasiekėme tris pergales, tiesa – labai sunkias.

Dauguma mūsų rungtynių vyko gana atkakliai, tad pergalių stambiais rezultatais pasitaikė ne itin dažnai – didžiausiu skirtumu (3 įvarčiais) buvo įveiktas Utenos „Utenis“ (3:0), Alytaus „Vidzgiris“ (4:1), Kauno „Žalgiris“ C (4:1) ir du kartus – Alytaus „Dainava“ B ekipa (4:1 ir 3:0). Taigi, šį kartą dzūkams buvome gana nepalankūs varžovai. Savo ruožtu, patyrėme ir kelis itin skausmingus pralaimėjimus išvykose – pirmenybių nugalėtojai Kazlų Rūdos „Šilas“ sutaršė mus be gailesčio (7:0), skaudus pralaimėjimas patirtas ir Panevėžyje, prieš „Ekraną“ (5:1). Nepavyko rimčiau pasipriešinti taurės varžybose ir A lygoje trečią vietą užėmusiam „Kauno Žalgiriui“ (0:4).

22-jose „Sveikatos“ rungtynėse aikštėje buvo pasirodę 27 žaidėjai.

21-ose rungtynėse aikštėje pasirodė Dominykas Ryckis, 20 – Vaidotas Norkeliunas, 19 „ Mantas Kereiša, Gytis Vieraitis, Tomas Krakauskas, Rokas Gudelis. Kalbant apie sužaistas minutes, tai daugiausiai minučių aikštėje praleidusių trejetukas yra toks: Vaidotas Norkeliunas – 1708 min., Mantas Kereiša – 1690 min., Gytis Vieraitis – 1550 min.

Komandos vartus šį sezoną patikimai gynė ir žaidybinį laiką dalinosi Adamas Vieraitis (13 rungtynių, 1068 min.) ir Lukas Šalnauskas (11 rungtynių, 912 min.)

Dabar – apie futbolo puošmenas, įvarčius. Pavyko jų įmušti ne tiek ir mažai – „čielus“ 48, tiesa į savus vartus praleidome irgi nemažai – 35. Tik 3 rungtynėse mums nepavyko įmušti nė vieno įvarčio, tuo tarpu savo vartus „sausai“ užrakinome 7 kartus.

Įdomi detalė: 11 iš pasiektų 48-ių įvarčių pasiekė futbolininkai, pasirodę po keitimų, kai kuriems tam prireikdavo vos pora minučių praleisti aikštėje. Ypač pavojingi varžovams tokiais momentais buvo Gintaras Čibirka ir Dominykas Ryckis , įmušę po 3 įvarčius pakilę nuo atsarginių suolelio.

Įdomus faktas – Į Marijampolės „Sūduva“ B vartus abejose rungtynėse įmušėme po 2 įvarčius (2:3 ir 2:1), ir juos pelnė tie patys žaidėjai – Rokas Gudelis bei Justas Vaišnys. Beje, Rokas mušdavo pirmuosius įvarčius, Justas – antruosius.

O šiaip galime pasidžiaugti, kad įvarčiais sezono metu pavyko pasižymėti net 14 mūsų futbolininkų. Aiškaus atakų lyderio neturėjome, tačiau tai galima vadinti ir privalumu, pavojingi buvo visi žaidėjai.

7 įvarčius pelnė Artūras Pečiulis;
6 įvarčiai – Karolis Kereiša sąskaitoje;
po 5 įvarčius pelnė: Deividas Karpavičius, Dominykas Ryckis, Simas Rekašius;
po 4 kartus kamuolį į varžovų vartus siuntė Justas Vaišnys ir Gintaras Čibirka;
3 tikslūs smūgiai – pas Roką Gudelį ir Aistį Stanaitį;
2 įvarčius įmušė Tomas Krakauskas;
po 1 kartą varžovus baudė Vaidotas Norkeliunas, Mantas Kereiša, Paulius Krakauskas ir Matas Kiskenas.

Futbolo nebūna be pražangų bei kortelių. Buvome jomis „apdovanoti“ ir mes – surinkome 50 geltonos spalvos įspėjimų , o 4 kartus mūsų žaidėjai buvo priversti palikti aikštę anksčiau finalinio švilpuko po parodytų raudonų kortelių. Tiesa, šie skaičiai neturėtų labai gąsdinti palyginus su varžovų – rungtynėse su mumis jie gavo 85 geltonas korteles ir net 16 (!) raudonų.

Kortelių kategorijoje turime aiškius lyderius komandoje – matyt nusprendę niekam neatiduoti pirmenybės, po 6 geltonas korteles broliškai surinko Mantas Kereiša ir Karolis Kereiša. Visgi, Karolio gauta dar ir raudona kortelė leidžia jam suteikti labiausiai nesutramdomo sezono žaidėjo titulą…

O pabaigai – dar vieni, mums labai malonūs skaičiai. 11 namų rungtynių (priminsime, kad į paskutines žiūrovai nebuvo leidžiami) sulaukėme 2589 žiūrovų (vidutiniškai ~235 žiūrovai per rungtynes). Jautėme jūsų palaikymą namuose, girdėjome jus ir išvykose. Dėkui už „sirgimą“ viso sezono metu, stengsimės, kad kitame sezone progų džiaugtis būtų dar daugiau!

 

Naglis Miknevičius

FK Kybartų „Sveikata“ informacija

 

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE