Dirbti Lietuvoje ketinę ir sieną neleistinoje vietoje perėję ukrainiečiai grąžinti Lenkijai

Kalvarijos savivaldybėje Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė neteisėtai iš Lenkijos atėjusius du Ukrainos piliečius. Pasak užsieniečių, jie Lietuvoje ketino dirbti mėsos perdirbimo įmonėje.

Penktadienį Varėnos rinktinės Kalvarijos užkardos pareigūnai prie pat sienos su Lenkija ties Kalvarijos savivaldybės Senosios Radiškės kaimu sulaikė du asmenis. Paaiškėjo, kad jie – Ukrainos piliečiai, 28 ir 38 metų. Užsieniečių pateikti biometriniai pasai buvo tvarkingi.

Pasak ukrainiečių, jie į Lietuvą atėjo iš Lenkijos ketindami dirbti vienoje mėsos perdirbimo įmonėje Vilniuje.

Nustatyta, kad abu užsieniečiai sieną iš Lenkijos neteisėtai perėjo miškingoje vietovėje ir, orientuodamiesi pagal geležinkelio bėgius, norėjo traukti į šalies gilumą. Vyrai turėjo asmeninių daiktų ir drabužių.

Kalvarijos užkardos pasieniečiai abu Ukrainos piliečius įspėjo administracine tvarka ir tą pačią dieną perdavė kolegoms Lenkijoje.

VSAT primena, jog dėl koronaviruso infekcijos grėsmės karantino metu yra atnaujinta Europos Sąjungos vidaus sienų kontrolė. Jos metu asmenų ir transporto priemonių vykimas per sieną yra ribojami.

 

VSAT informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE