90-ojo jubiliejaus proga pasveikinta Bronė Vilemaitienė

Rugpjūčio 1 d. gražaus jubiliejaus proga pasveikinta 90-metė Alvito kaimo gyventoja Bronė Vilemaitienė. Garbingo amžiaus sulaukusiai senolei sveikatos, šviesių dienų, artimųjų meilės ir stiprybės linkėjo Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, Šeimenos seniūnijos seniūnas Gintas Bakūnas.

Jubiliatė nepaprastai džiaugėsi svečių vizitu, parodytu dėmesiu. Svečiams ji nuoširdžiai papasakojo apie savo vaikystę, šeimą, dalinosi prisiminimais apie pedagoginį darbą.

B. Vilemaitienė – Alvito krašto šviesuolė, visą savo gyvenimą dirbusi mokytoja ir paskyrusi save gėrio ir darbštumo skiepijimui. Alvito mokykloje ji dirbo 36 metus, per kuriuos vaikus mokė lietuvių kalbos ir literatūros, ugdė jaunuosius literatus, organizavo etnografinius renginius, rinko Alvito ir Kiršų kaimų istorijas.

„Mano mokiniai – mano gražiausios gėlės. Mylėjau juos visus, nors gal tada jie to ir nesuprato. Dabar džiaugiuosi visomis savo gėlėmis, džiaugiuosi, kad jos žydi“ , – apie savo mokinius kalbėjo B. Vilemaitienė.

Visą gyvenimą moteris rašė eilėraščius, kūrė sce­na­ri­jus ir juos re­ži­sa­vo Al­vi­to me­no ko­lek­ty­vui „Oi dū­da ir vėl dū­da“. Jos eilėraščiai nekartą buvo spausdinti rajono laikraščiuose, respublikiniuose leidiniuose. Jubiliatė kalbėjo, jog noras kurti ir rašyti nepraėjęs iki šių dienų, tačiau pačiai rašyti jau darosi sunku.

Dabar moteris ramiai leidžia dienas savo namuose, kuriuose ja rūpinasi dukra. Ji vis dar domisi kultūriniu ir visuomeniniu gyvenimu, noriai dalijasi savo prisiminimais, sukauptomis žiniomis.

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE