2020 m. „Sūduvai“ atstovavo 25 žaidėjai, daugiausiai žaidė I. Kardumas

Žvilgsnis į Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkų pasirodymą 2020-ųjų sezone per statistikos prizmę.

Marijampoliečiai šiemet iš viso sužaidė 28 rungtynes: 20 – A lygoje, 4 – LFF taurės turnyre, 3 – Europos taurių turnyruose ir 1 mačą dėl Supertaurės.

27 kartus aikštėje pasirodė trys „Sūduvos“ žaidėjai – Ivanas Kardumas, Aleksandras Živanovičius ir Josipas Tadičius.

Vartininkas I. Kardumas iš viso aikštėje praleido 2520 minučių, per kurias praleido 27 įvarčius bei sugebėjo atlikti vieną rezultatyvų perdavimą.

Gynėjas A. Živanovičius sužaidė 2427 minutes. Per tą laiką jis taip pat atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 3 kartus buvo įspėtas.

Puolėjo J. Tadičiaus sąskaitoje – 13 įvarčių, 1 rezultatyvus perdavimas ir 6 geltonosios kortelės per 2156 minutes.

„Sūduvos“ futbolininkai šiemet iš viso pelnė 42 įvarčius, atliko 33 rezultatyvius perdavimus, 72 kartus buvo įspėti ir 11 kartų pašalinti iš aikštės.

Rezultatyviausių žaidėjų sąraše už J. Tadičiaus nugaros liko po 6 kartus pasižymėję Valerijus Šabala ir Mihretas Topčagičius.

Po 6 rezultatyvius perdavimus šiemet atliko Andro Švrljuga ir Semiras Kerla. Pastarasis futbolininkas ryškiai išsiskyrė įspėjimų skaičiumi – geltonąją kortelę prie save bosnis išvydo net 10 kartų.

Tuo metu V. Šabala buvo vienintelis „Sūduvos“ žaidėjas, kuriam dukart buvo parodyta raudonoji kortelė.

Iš viso su „Sūduvos“ apranga šiemet aikštėje pasirodė 25 futbolininkai, dar du – Vilius Stebrys ir Tomas Raštutis – buvo registruoti rungtynėms, bet ant vejos nežengė.

 

FK „Sūduva“ informacija 

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE