A LYGA: Išvykoje „Sūduvai“ pavyko pasiekti dviženklį pergalių skaičių

2017m. spalio 25 d. marijampoliečiai sėkmingai startavo V rato rungtynėse. „Utenis“ buvo atkaklus ir nepasidavė iki paskutiniųjų rungtynių minučių, bei sukėlė nemažai problemų „Sūduvai“. Visgi finišuoti pavyko pergalingai – „Sūduva“ parsivežė tris taškus, rezultatu 1:2 įveikusi Utenos futbolininkus.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių FK „Sūduvai“ pavyko įgyvendinti namų darbus. Utopinį sezoną žaidžiantis puolėjas K. Laukžemis 5-ąją susikūrė tobulą akimirką, kuomet ore besileidžiantį kamuolį preciziškai taikliu smūgiu pasiuntė į vartų stačiakampį, nepalikdamas jokių šansų sureaguoti „Utenio“ vartų sargui.

Atidaromojo įvarčio nuotaikas apkartino legionieriaus J. Tadičiaus patirta trauma. Kroatui teko palikti aikštę ir likusią rungtynių dalį stebėti nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

Pirmoji rungtynių pusė ėjosi kaip per sviestą. Pavykdavo kurti puikias progas, tačiau kildavo problemų jas realizuojant iš elementarių situacijų.

Už neišpildytas progas teko sumokėti. „Utenio“ ekipa po standartinės padėties atliko keletą greitų bei tikslių perdavimų, kol pagaliau buvo pasiektas galutinis adresatas C. Carrasco, kuris išlygino rungtynes 1:1.

Po įvarčio „Sūduva“ buvo pasiųsta į nokdauną. Pirmajame kėlinyje susikurti daugiau palankių progų nesisekė, tad beliko laukti pertraukos, kurią skelbė 45-ąją minutę nuskambėjęs teisėjo švilpukas.

Akivaizdžiai rūbinėje suvalkiečiai atliko išvadas ir sugrįžo į rungtynes pilni pasitikėjimo savo jėgomis. Antrojo kėlinio pradžioje, K. Laukžemis sukūrė progą komandos draugui A. Švrljugai, kuriam nors ir nepavyko mušti pergalingo įvarčio, tačiau buvo uždirbtas kampinis.

Standartinę situaciją atliko V. Slavickas, smūgiu užsukdamas kamuolį į pat vartų plotą. Iš pirmo žvilgsnio atrodė, jog gynėjai susitvarkė su klastinga linkme pasiųstu kamuoliu, visgi varžybų teisėjas paskelbė verdiktą, jog kamuolys pagal taisykles kirto vartų liniją ir „Sūduva“ išsiveržė į priekį 1:2. „Utenio“ futbolininkui nenorėjo sutikti su tokiu sprendimu, emocijų pliūpsnį teko numalšinti skiriant geltoną kortelę.

Faktas, jog „Sūduva“ vėl išsiveržė į priekį suteikė dar daugiau noro ir jėgų marijampoliečiams. Iki rungtynių pabaigos Marijampolės ekipa užgulė šeimininkų vartus, norėdami dar daugiau padidinti esamą persvarą. Jau pirmajame kėlinyje buvo pasimokyta, jog vieno įvarčio pranašumas gali būti nepakankamas norint laimėti rungtynes.

Tokia taisyklė vos nepasitvirtino rungtynių pabaigoje. Sūduvos futbolininkai į rizikos faktorių save pastatė per teisėjo pridėta laiką, prasižengdami visai šalia savo baudos aikštelės ribų. Visgi nusišypsojo fortūna ir J. Hernandezo smūgis praskriejo pro šalį. Rungtynės baigėsi rezultatu 2:1.

Šiuo metu turnyrinėje lentelėje „Sūduva“ yra pirmoje vietoje, pagrindinis konkurentas Vilniaus „Žalgiris“ atsilieka 4 taškais, tačiau yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau. Šiandien sostinės komanda vyksta į uostamiestį, kur stengsis atsigriebti po 3:0 pralaimėjimo Marijampolėje.

Gabrielius Povilaitis 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.