Andrius Vyšniauskas ir Irena Haase susitiko su Marijampolės apskrities savivaldybių merais

Sausio 18 d. Seimo narių Andriaus Vyšniausko ir Irenos Haase iniciatyva įvyko pirmasis valdančiajai daugumai priklausančių Seimo narių pasitarimas su Marijampolės apskrities merais. Nuotoliniame pokalbyje be Seimo narių dalyvavo Šakių meras Edgaras Pilypaitis, Kazlų Rūdos meras Mantas Varaška, Vilkaviškio meras Algirdas Neiberka, Marijampolės meras Povilas Isoda, Kalvarijos meras Vincas Plikaitis ir A.Vyšniausko komandos nariai Vaida Pituškienė, Tomas Leseta, Vytenis Skroblas bei Paulius Labanauskas.

„Šį pirmąjį pokalbį inicijavome mudu su Irena Haase ir komanda, nes kaip valdančiosios daugumos atstovai iš Sūduvos krašto jaučiame poreikį palaikyti ryšį su mūsų merais, jausti regiono pulsą ir būti tarpininkais tarp savivaldos ir centrinės valdžios. Su savivalda kalbėti yra svarbu, nes merai, administracijos, tarybos pozicija ir opozicija – tai praktikai, kurie tiesiogiai ir aiškiai mato kaip veikia mūsų priimti įstatymai, ko trūksta, ką reikia taisyti” – teigia Marijampolės Seimo narys Andrius Vyšniauskas.

Pasak Seimo nario, pirmame pasitarime su merais buvo aptarta daug aktualijų: nuo svarstomų įstatymų Seime iki savivaldybių finansavimo problemų, nuo dviračių takų tiesimo programų iki RailBaltica vėžės projektavimo, nuo vandentvarkos klausimų iki COVID-19 valdymo priemonių.

„Pirmasis pokalbis buvo platus, nes norėjome išgirsti ir suprasti kur krypsta problemų vėjai. Vėliau kalbėsimės ir sprendimų ieškosime konkrečiau, eidami per aktualias temas: vandentvarka ir nuotekos, kelių programos, regioninė politika ir t.t. Trumpai tariant, šiandienos pokalbis uždavė nemažai namų darbų, todėl raitojamės rankoves. Stengsimės, kad tokie pasitarimai taptų reguliariais ir kad jų neužgožtų politiniai bei partiniai prieskoniai, nes mus visus turi vienyti bendras tikslas – Sūduvos krašto augimas ir stiprėjimas” – po susitikimo kalbėjo A. Vyšniauskas.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE