„Arabeskas“ – gyvenimo istorijos šokio ritmu

Ne tik gamtoje, bet ir scenoje kovo 2-ąją šėlo pavasaris – jaunatviška energija, puiki muzika, šokis, ritmas, laisvas judesys, emocija… Kiekvienas šokis, tai tarsi maža istorija, pasakojimas ar žinutė, siunčiama iš širdies. Visa tai žiūrovams dovanojo Marijampolės kultūros centro šokio grupė „Arabeskas“ (vad. Daina Misiukevičienė), pakvietusi į pavasarinį koncertą.

Kultūros centro salė vos talpino šokio gerbėjus. Koncerto programoje žiūrovai pamatė 20 įspūdingų šokių, net dešimt naujų modernių kompozicijų bei kitų „Arabesko“ šokių, kuriuos itin yra pamėgę pačios šokėjos ir gerbėjai. Besikeičiantys įvairūs šokio žanrai ir ritmai neleido nei akimirkai nuobodžiauti. Renginiui spalvų bei įvairovės suteikė ir koncerto svečiai: Marijampolės pučiamųjų instrumentų orkestras (vad. A. Pučinskas), šokių kolektyvas LUZ (vad. T.Szczepanska) iš Lenkijos Lebork miesto, Marijampolės kolegijos istorinių šokių kolektyvas „Reveransas“ (vad. D. Misiukevičienė) ir mažieji nuotaikingų šokių atlikėjai – Marijampolės meno mokyklos mokiniai.

Įvairūs projektai, dainų šventės, festivaliai, konkursai, koncertai – tai veikla, kuri grupę „Arabeskas“ lydi  jau 20 metų. Pradėjus statyti šokio kompozicijas choreografei Eglei Misiukevičiūtei, „Arabeskas“ programa pasipildė techniškais ir naujausias šokio tendencijas atspindinčiais darbais. Sujungus savo įdirbį turinčiai vadovei Dainai Misiukevičienei ir diplomuotai  jaunajai choreografei, „Arabeskas“ žiūrovą džiugina savo pasirodymais ir atsinaujinusiu kolektyvu.

Milda Kudirkaitė

Fotografės Editos Valinčės nuotraukose Šokių grupės „Arabeskas“ koncerto akimirkos

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas