Atkaklus darbas duoda rezultatus

Marijampolės LEZ įsikūrusi Danijos langų ir durų gamybos lyderė UAB DOVISTA vienu iš svarbiausių strateginių tikslų laiko gamybos plėtrą. Naujų gamybinių pastatų statybai itin svarbi lietaus nuotekų surinkimo tinklų sistema, kurią būtina plėsti.

Marijampolės savivaldybė prisidėdama prie UAB DOVISTA strateginių tikslų įgyvendinimo, kurie ilgainiui kurs naujas darbo vietas, 2017 metų gruodžio mėnesį tuometinei LR Ūkio ministerijai pateikė paraišką dėl lėšų skyrimo lietaus nuotekų surinkimo tinklų plėtrai Laisvojoje ekonominėje zonoje.

Paraiškoje buvo numatyta, kad ši plėtra bus įgyvendinama dviem etapais – 2018 ir 2019 metais, o planuota investicijų suma – apie 2400000 Eur.

2018 metais pirmasis etapas buvo įgyvendintas sėkmingai. LR Ekonomikos ir inovacijų ministerijai skyrus 1000000 Eur buvo nutiesta 3900 metrų paviršinių nuotekų tinklų.

Šių metų gegužės 13 dieną Ekonomikos ir inovacijų ministro pasirašytas įsakymas davė startą antram pirminėje paraiškoje numatytam etapui, kurio metu už 1347000 Eur bus įvykdyti UAB DOVISTA plėtrai itin reikalingi darbai: paklota 1800 metrų paviršinių nuotekų surinkimo tinklų, įrengta 1200 metrų melioracijos tinklų ir išplėsta perteklinio vandens išlyginamoji talpa.

Visus darbus planuojama atlikti iki šių metų gruodžio 1 dienos.

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE