Atsinaujins Vytauto Didžiojo parkas

Marijampolės puošmena yra žaliosios erdvės – parkai, kurie kviečia pasivaikščioti žaliojoje oazėje, grožėtis augmenija ir jaukiai leisti laiką. Į Marijampolė atvykę svečiai visada išvyksta susižavėję mūsų žydinčiais parkais, juose trykštančiais fontanais ir užburiančiu grožiu. Išpuoselėtas Poezijos parkas visada gausiai lankomas ir atvykusiųjų, ir čia gyvenančiųjų. Šalia tekanti Šešupės upė, žaismingomis spalvomis trykštantys fontanai, spalvingi gėlynai sukuria jaukią atmosferą, kurioje norisi būti ir leisti laiką.

Kitas didelę teritoriją užimantis Pašešupio parkas netrukus pražys naujomis spalvomis. Intensyviai vyksta Pašešupio Vytauto Didžiojo parkas marijampolėparko tvarkymo darbai, tikimasi, kad visai netrukus lankytojai galės džiaugtis sutvarkyto ir atsinaujinusio parko erdvėmis.

Seniausia miesto žalioji erdvė, Vytauto Didžiojo parkas, taip pat yra viena iš mėgstamų marijampoliečių vietų. Vaikų žaidimų aikštelėje visada galima sutikti krykštaujančius vaikus ir nuo jų akių nenuleidžiančius tėvelius. Parke vingiuojančiais takeliais ne tik smagu pasivaikščioti, bet ir važiuoti dviračiu. Žinoma, dar 2013-aisiais tvarkytos parko erdvės jau reikalauja dėmesio.

„Šiltuoju metų laiku sulaukiame rūpestingų marijampoliečių pastabų dėl Vytauto Didžiojo parke ištrupėjusios klijuojamos granitinės takų skaldos, kuri kelia nepatogumų tiek pėstiesiems, tiek „ratuotiems“ parko lankytojams. Praėjus septyneriems metams parko takelių danga susidėvėjo, tad reikalingi tam tikri sprendimai, kurie pagerintų dabartinę takų būklę”, – situaciją komentuoja savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis.

Planuojama, kad parko takelių danga bus keičiama iš klijuojamos granitinės skaldos į klinkerio trinkeles, kurios, tikimasi, taip greitai nesusidėvės ir bus atsparesnės tiek įvairioms oro sąlygoms, tiek dideliam jomis bejudančių lankytojų skaičiui.

K. Podolskio teigimu, Vytauto Didžiojo parko takų atnaujinimo pirkimą planuojama atlikti dar šiais metais, o darbus, jeigu leis orai, bus galima pradėti taip pat šių metų vėlyvą rudenį. Parko takelių atnaujinimo darbai bus atliekami Savivaldybės biudžeto lėšomis.

Pagrindiniai, didieji miesto parkai visada yra gausiai lankomi, tad nėra jokių abejonių, kad jie turi būti gražūs, tvarkingi ir estetiški. Miesto širdyje esančiame Poezijos parke visada gausu lankytojų, atsinaujinęs Vytauto Didžiojo parkas bus dar patogesnis ir tvarkingesnis, o po Pašešupio parko rekonstrukcijos darbų turėsime dar vieną traukos centrą Marijampolėje.

Vytauto Didžiojo parkas marijampolėMarijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE