Automobilių ralis „Aplink Lietuvą 2020“ neaplenks ir Kazlų Rūdos

Rugpjūčio 28-ąją Kaune, Rotušės aikštėje, bus duotas startas tradiciniam raliui „Aplink Lietuvą 2020“, kurio dalyviai varžysis dėl garbingiausio trofėjaus kiekvieno sportininko kolekcijoje – Prezidento Gitano Nausėdos taurės.

Šie raliai – seniausios automobilių sporto varžybos šalyje. Pirmasis ralis „Aplink Lietuvą“, kurio dalyviai varžėsi dėl Prezidento Antano Smetonos taurės, prasidėjo 1931 m. liepos 24 d.

Startavęs rugpjūčio 28-ąją Kaune, ralis „Aplink Lietuvą 2020“ rugpjūčio 30-ąją finišuos Vilniuje, S. Daukanto aikštėje, šalia prezidentūros.

Varžybų dalyviams trijų dienų 1080,1 km maratone prireiks ne tik greičio ar sėkmės, bet ir ištvermės. Ralio maršrutai drieksis beveik pagal perimetrą netoli šalies pasienio, o dalyvių poilsiui numatytos dvi nakvynės.

Paskutiniais metais raliai „Aplink Lietuvą“ garsėjo ir įvairiomis saugaus eismo akcijomis, lenktynininkų susitikimais su miestų, miestelių gyventojais ir kitais švietėjiškais renginiais.

Raliai „Aplink Lietuvą“ šiais metais užsuks ir į Kazlų Rūdą, čia lenktynininkams bus surengta viena rungtis. Dėl šios priežasties rugpjūčio 29 d. nuo 8 val. iki 11.30 val. bus uždaroma Šilo g. atkarpa. Organizatoriai iš anksto atsiprašo gyventojų dėl  nepatogumų.

 

Kazlų Rūdos savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE