Baltarusiškus rūkalus lenkai namo vežė automobilio slėptuvėse

Kalvarijos pasieniečiai sulaikė du lenkus, į savo šalį automobilio „Volvo S40“ slėptuvėse gabenusius  daugiau kaip 2 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių.

Šeštadienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnai ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu, kelyje Marijampolė – Suvalkai, patikrino iš Lietuvos išvykstantį automobilį „Volvo S40“.Transporto priemonė buvo paženklinta lenkiškais registracijos numeriais. Ją vairavo 24 metų Lenkijos pilietis. Kartu vyko ir 33-ejų jo tautietis.

Pasieniečiams kilus įtarimų, kad automobiliu gali būti gabenamas nelegalus krovinys, jis buvo detaliai patikrintas.

Paaiškėjo, kad po galine automobilio sėdyne, priekinėse ir galinėse durelėse, po priekine automobilio salono apdaila ir degalų bake yra įrengtos slėptuvės. Pasieniečiai jose rado 2162 pakelius cigarečių „Minsk Superslims 5“, „Minsk Superslims“ ir „NZ Black“ su Baltarusijos akcizo ženklais.

Užsieniečiai sulaikyti. VSAT Varėnos pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis lenkams gresia baudos arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Sulaikytos cigaretės ir automobilis saugomi Kalvarijos pasienio užkardoje.

VSAT Varėnos pasienio rinktinės informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE