Būdviečiuose susitiko esami ir buvę kaimo gyventojai

Į susitikimą buvo kviečiami visi Būdviečių kaime gyvenantys, iš jo kilę ar kitaip su kaimu susiję žmonės. O jų susirinko išties daug – arti šimto žmonių. Tarp jų – ir Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, kurio giminystės šaknys taip pat veda į Būdviečius. Čia užaugo ir jaunystės dienas leido jo mama, kuri, kartu su savo seserimi, taip pat dalyvavo susitikime. Susitikime dalyvavo ir Seimo narys Juozas Olekas, ir kiti žymūs mūsų krašto žmonės.

Visi susirinkusieji dalijosi maloniais atsiminimais, bendravo su buvusiais ar esamais kaimynais, vaikystės draugais, linksmai leido laiką prie bendro vaišių stalo.

Kaip susitikimo dalyviams sakė Savivaldybės vadovas A. Neiberka, „be mūsų istorijos, nebūtų ir mūsų ateities“. Jis sveikino tokią iniciatyvą, dėkojo sueigos organizatoriams ir džiaugėsi, kad į kvietimą susitikti atsiliepė tiek daug žmonių.

Toks būdvietiškių susitikimas organizuojamas jau trečią kartą. Pirmasis susitikimas buvo surengtas 2006 m. Jame dalyvavo apie 150 žmonių.

 

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas