COVID-19 paros statistika: Lietuvoje nustatyti 1149 nauji atvejai, Sūduvoje – 66

Lietuvos statistiko departamentas pranešė apie 1149 naujus COVID-1- atvejus, kurie šalyje buvo patvirtinti per praėjusią parą. Koronavirusas pasiglemžė dar 26 žmonių gyvybes. Sūduvoje, tuo tarpu, naujų atvejų sausio 14-ąją nustatyta 66.

Remiantis pateikiama statistika, daugiausiai naujų ligos atvejų regione nustatyta Vilkaviškio rajone. Ten COVID-19 patvirtinti 28 nauji susirgimai. Kiek mažiau, 21 naujas atvejis, užfiksuotas Marijampolėje. Kazlų Rūdoje per vakarykštę parą buvo patvirtinta 12 naujų COVID-19 ligos atvejų, o Šakiuose – 5. Sausio 14 dieną Kalvarijoje nenustatytas nė vienas susirgimo atvejis.

Nors naujų atvejų skaičius jau kiek atslūgo, nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) vis dar praneša apie užsikrėtimus tiek jau seniau esančiuose užkrato židiniuose, tiek naujai fiksuojamuose.

Štai, per vakar parą 4 nauji užsikrėtimo atvejai yra siejami su Marijampolės socialinės pagalbos centru, kur COVID-19 patvirtinta 2 klientams ir 2 darbuotojams.

„Per vakar parą taip pat 2 užsikrėtimo virusu atvejai patvirtinti su Suvalkijos socialinės globos namais siejamame protrūkyje,“ – skelbia NVSC.

Dar 2 koronavirusinės infekcijos atvejai siejami su Marijampolės pataisos namuose registruotu ligos protrūkiu.

Sūduvos gidas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE